استانی

آغاز فعالیت ۴۵ اتاق بهداشت در مدارس خوزستان همزمان با دهه فجر

روابط عمومی/خوزستان سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به افتتاح بیش از ۴۵ اتاق بهداشت در مدارس استان، از آغاز اجرای پویش “ایران سرسبز، ایران قوی” خبر داد.

عبدالله حبیبی در حاشیه افتتاح اتاق بهداشت مدرسه فرشته در ناحیه ۴ اهواز که امروز (۱۴ بهمن‌ماه) انجام شد، با تاکید بر ضرورت توجه به شاخص‌های سلامت دانش‌آموزی، اظهار کرد: همزمان با دهه فجر، بیش از  ۴۵ اتاق بهداشت در سطح مدارس استان خوزستان با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال، با اولویت مناطق کم برخوردار، مدارس پرجمعیت و مدارس دخترانه افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، وی با اشاره به فعالیت  ۲۵ درصد از دانش‌آموزان خوزستانی به عنوان سفیر سلامت گفت: همکاری این ۲۵۰ هزار دانش‌آموز با آموزش و پرورش زمینه‌ساز تحقق اهداف آموزش و پرورش در بخش فرهنگ‌سازی حوزه سلامت در سطح استان خوزستان است.

سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان افزود: با توجه به اهمیت درختکاری فعالیت طرح “ایران سرسبز، ایران قوی” تحت عنوان طرح شهید مرادی نیز در خوزستان آغاز شده است. در این پویش هر دانش‌آموز یک نهال می‌کارد تا زمینه ایجاد بستری برای سرسبزی هر چه بهتر استان خوزستان فراهم شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا