ورزشی

اسطوره یونایتد از دلیل افت رونالدو در ضربات سر گفت

بازیکن سابق منچستریونایتد از افت کریستیانو رونالدو در گلزنی با ضربات سر صحبت و از چنین چیزی ابراز تعجب و شگفتی کرد.

به گزارش روابط عمومی، کریستیانو رونالدو در فصل جاری با النصر عملکرد بسیار خوبی داشته است. این فوق ستاره پرتغالی در ۲۲ بازی موفق به زدن ۲۱ گل شده است ولی تنها دو گل او با ضربه سر به ثمر رسیده است. این در حالی است که او استاد ضربات سر  و حرکات هوایی است.

به نوشته سایت عربی کوره، دوایت یورک، بازیکن سابق منچستریونایتد گفت: پایین‌آمدن آمار گلزنی کریستیانو رونالدو با ضربات سر تعجب‌آور است؛ به‌ویژه اینکه او از نسلی است که در کارهای هوایی و ضربات سر تبحر داشتند. به نظرم بنزما هم در الاتحاد با چنین مشکلی مواجه است.

او ادامه داد: گل‌زدن با ضربات سر نیاز به تمرین زیاد و ترس‌نداشتن از آسیب‌دیدگی دارد. به نظرم یکی از دلایل کم‌شدن گلزنی با ضربات سر این است که مثل قبل اعتمادی به توپ‌های عرضی نیست و اینکه ارسال‌های دقیقی توسط بازیکنان کناری و هافبک‌ها نمی‌شود.

الاهلی بیشترین گل را از ضربات سر در فصل جاری زده است. این تیم روی ۶۴ ضربه سر موفق به زدن ۱۲ گل شده است. الهلال با یازده و النصر با ۱۰ گل از ضربات سر بعد از الاهلی بهترین عملکرد را در فصل جاری داشته‌اند.

البته در جدول رده‌بندی لیگ عربستان وضعیت متفاوت‌ است؛ چرا که الهلال با ۵۹ امتیاز در صدر قرار دارد و النصر هم با ۵۲ امتیاز در رده دوم ایستاده است. الاهلی هم با ۴۳ امتیاز در رده سوم است.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا