جامعه

امروز؛ آخرین مهلت مدیران مدارس برای ارزیابی مستندات مشمولان رتبه‌بندی

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، آخرین مهلت اظهار نظر و ارزیابی مدارک دبیران توسط مدیران مدارس برای فرآیند رتبه بندی تا پایان روز پنجشنبه 12 فروردین ماه است.

بر اساس این گزارش، صادق ستاراری فرد، سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه منابع گفت: از روز جمعه ششم فروردین ماه، دسترسی مدیران مدارس را برای ابراز نظر باز کرده ایم. نظرات، ارزیابی اسناد و مدارک معلمان و دانش آموزان و تا شب گذشته (دوشنبه) نهم اردیبهشت ماه، اسناد و مدارک توسط 235 هزار نفر ارزیابی شد و مدیران مدارس در مورد صلاحیت معلمان اظهار نظر کردند. این مهلت تا پایان هفته باقی است و مدیران مدارس سعی کنند تا پایان هفته مدارک، مدارک و صلاحیت معلمان مشمول را بررسی کنند.»

وی تاکید کرد: می دانیم که مدیران مدارس دستگیری های دیگری نیز دارند اما اگر می خواهیم کار با سهولت بیشتری پیش برود لازم است در این مدت با اقدامات جهادی وارد شده و در خصوص ارزیابی مدارک معلمان اقداماتی انجام دهند.

بر اساس این گزارش، وزارت آموزش و پرورش همچنین مهلت تایید نهایی مدارک رتبه بندی توسط معلمان را تا پایان روز پنجشنبه 21 فروردین ماه اعلام کرد. برای بررسی مدارک معلمان تاکنون مدارک 235 هزار معلم توسط مدیران مدارس مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته است و از امروز دسترسی به ارزیاب های حرفه ای نیز فراهم می شود تا مدیران مدارس و ارزیاب های حرفه ای به صورت همزمان مدارک معلمان را ارزیابی کنند.

در ادامه این اطلاعیه تاکید شده است: با توجه به تسریع در روند اجرای قانون رتبه بندی، آخرین فرصت برای بارگذاری و تایید نهایی نظام رتبه بندی توسط معلمان به پنجشنبه 12 فروردین مشخص شده است.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا