اقتصادی

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان لوله‌سازی اهواز و نورد لوله سپنتا اهواز

روابط عمومی/خوزستان شرکت لوله‌سازی اهواز و نورد لوله سپنتا اهواز تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

امروز ۲۶ دی ماه در سومین روز از چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان شرکت لوله سازی اهواز و شرکت نورد لوله سپنتا اهواز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی اهواز تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی، همکاری در اجرای مشترک پروژه‌های تامین لوله که هر یک از طرفین منفردا امکان تامین کلیه اقلام آن را ندارند موضوع اصلی این تفاهم نامه است که به امضای هوشنگ احمدی مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز و مهدی عتیق پور مدیرعامل شرکت نورد لوله سپنتا اهواز رسید.

استفاده از ظرفیت دو شرکت برای تولید لوله‌های سایز پایین و استفاده از ظرفیت بازرگانی دو شرکت از جمله اهداف تفاهم‌نامه منعقد شده است.

احمدی مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز در آیین امضای این تفاهم‌نامه همکاری با تاکید بر هم‌افزایی و همکاری طرفین گفت: این همکاری و هم‌افزایی با شرکت‌های توانمندی از جمله شرکت سپنتا اهواز می‌تواند زمینه‌ساز رشد و توسعه شود و اثرات بسیار مثبتی به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به پوشش اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد می‌پردازم. با داشتن دانش عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در حوزه اقتصاد، تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا