تبدیل شهر زیرزمینی پایتخت به شهری هوشمند

مدیرعامل تهران و شرکت بهره برداری مترو آن با بیان اینکه زیرساخت هایی برای تبدیل شهر زیرزمینی پایتخت به یک شهر هوشمند ساخته می شود ، افزود: “شهر زیرزمینی هوشمند اولین قدم را در جهت اجرای سایر برنامه های هوشمند آینده برداشته است.”

به گزارش روابط عمومی ، فرنوش نوبخت وی گفت: در شرایط فعلی که با کمبود نقدینگی روبرو است ، ما سعی کرده ایم با استفاده از روشهای دیگر راه حلی ارائه دهیم تا مسافران احساس بهتر و بهتری داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه نباید مشکلات موجود را به مردم واگذار کرد ، افزود: تمام تلاش خود را برای دستیابی به وضعیت بهتر انجام خواهیم داد.

نوبخت افزود: یکی از اقدامات شرکت های مترو تهران و حومه در این مورد استفاده از هوش مصنوعی و دستگاهی برای نظارت بر تعداد مسافران در شبکه است. با کمک این ابزار ، شهروندان می توانند با انتخاب زمانی مناسب ، در سفر راحت باشند.

مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه ادامه داد: یکی از اصلی ترین برنامه های مورد مطالعه و عمل در این مدت اجرای شعار تهران هومند است که در دو بخش اصلی اندازه گیری مسافر و تهیه بلیط فعالیت می کند. .

وی با اشاره به اینکه نرم افزار هوشمند مترو تا حدودی ارائه می شود و وضعیت مطلوب است ، گفت: با کمک نرم افزار بلیط “تهران من” تهیه شد و تمام ارتباطات بین مردم و شهرداری دیجیتال بود. خدمات عمومی.

نوبخت با بیان اینکه همه تلاش خود را برای بهبود اوضاع در شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه انجام داده ایم ، تأکید کرد: مترو از فضای عمومی کشور جدا نیست و نمی توانیم فضای عمومی کشور را تغییر دهیم اما تمام تلاش ما در محیط کرونا ، تحریم ها و مردم است. ما به عنوان شرکتی که بهترین خدمات را در مواقع دشوار اقتصادی ارائه می دهیم و بزرگترین مترو کشور را مدیریت می کنیم ، تمام تلاش خود را برای جلب رضایت بیشتر افراد انجام می دهیم.

به گفته دپارتمان ارتباطات و روابط بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ، “کرونا در کنار همه مشکلات و تهدیدهای حمل و نقل عمومی ، به ویژه مترو ، امکان برداشتن گام های سریع برای رسیدن به شهر زیرزمینی را فراهم کرده است.” هوشمند حذف شد ما با استفاده از تهدید در زمینه فناوری اطلاعات ، شرایطی را ایجاد می کنیم که شهروندان مجبور به ترک خانه خود شوند ، در حالی که مترو نمی تواند تعداد ناوگان را افزایش دهد. زمان سفر را مدیریت کنید تا از زمان اجرا برای ایجاد اختلال در زنجیره انتقال ویروس کرونا جلوگیری شود.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل