تجمع هواداران سعید جلیلی در رشت برگزار شد

رشت |سعید جلیلی

روابط عمومی/گیلان همایش انتخاباتی «سعید جلیلی» با سخنرانی محسن منصوری، رئیس ستاد انتخاباتی وی و حضور اقشار مختلف مردم در رشت برگزار شد.

تجمع هواداران «سعید جلیلی» از نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری یکشنبه‌شب با سخنرانی محسن منصوری، رئیس ستاد انتخاباتی وی و حضور اقشار مختلف مردم در رشت برگزار شد.

محسن منصوری در این تجمع با گرامی‌داشت خاطره شهدای خدمت، میرزا کوچک‌خان را نماد مبارزه و مقاومت دانست و اظهار کرد: در آستانه انتخابات مهم هستیم که باید انتخاب هوشمندانه و آگاهانه داشته باشیم.

وی با بیان این‌که دولت چهاردهم باید امتداد دولت شهید جمهور، شهید رئیسی باشد، افزود: جلیلی از بین کاندیداهای موجود شبیه‌ترین فرد به شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی است و دارای شاخص‌های نامزد اصلح در انتخابات پیش‌ رو است.

منصوری بیان کرد: جلیلی به دور از دیپلماسی التماسی، دنبال دیپلماسی عزتمندانه است، نه دیپلماسی افرادی که در گذشته برای مردم عربده می‌کشیدند اما لبخندها و خوشی‌هایشان را با دشمن تقسیم می‌کردند.

رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی گفت: معتقدیم سنگ‌بنایی که شهید جمهور شهید رئیسی بزرگوار در مردمی‌سازی دولت گذاشت باید حفظ شود و جلیلی را از این جنس می‌دانیم که می‌تواند این مسیر را حفظ کند و باید راه، مرام و اهداف شهید رئیسی در خدمت به مردم و کشور تداوم یابد.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، هشتم تیرماه جاری برگزار می‌شود. ۶ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و محمدباقر قالیباف هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا