استانی

تشکیل ۱۱ پرونده تخلف صنفی در زاهدان

روابط عمومی/سیستان و بلوچستان مدیرکل صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با اجرای طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ تعداد ۱۰ پرونده برای واحدهای صنفی متخلف تشکیل و یک واحد صنفی در زاهدان پلمب شد.

ایرج حسن پور بیان کرد: در راستای اجرای طرح نظارتی ماه مبارک رمضان و نوروز با برنامه ریزی اداره‌کل صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان و با حضور کارشناسان بازرسی اداره کل صمت استان، نمایندگان اداره تعزیرات حکومتی و مرکز بهداشت گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی در سطح بازار زاهدان انجام‌ گرفت.

وی ادامه داد: در جریان بازدیدهای انجام شده تعداد ۱۰ پرونده برای تعدادی واحد صنفی به علت گرانفروشی، عدم نصب نرخنامه و رعایت نکردن موازین بهداشتی تشکیل و یک واحد صنفی نیز به دلیل فروش جنس تاریخ مصرف گذشته پلمب شد که مدیران واحدهای صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی و اقتصادی از جمله احتکار، گران‌فروشی و عدم درج قیمت بر کالا باید مراتب را جهت رسیدگی از طریق تماس با سامانه مرکز پاسخگویی اداره‌کل صمت استان به شماره ۱۲۴ گزارش دهند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا