جامعه

توضیح وزیر آموزش و پرورش درباره واکسیناسیون معلمان در مرداد و بازگشایی حضوری مدارس

وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد که باید در آغاز سال تحصیلی آینده خود به خود باز کنیم: “همانطور که ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت وعده داده اند ، معلمان در ماه اوت واکسینه می شوند. . “من مطمئن هستم که این کار در ماه اوت انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی ، محسن حاجی میرزایی در مورد شرایط جدید واکسیناسیون و بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید برای معلمان توضیح داد: “واکسیناسیون معلمان مطابق با قول هایی که توسط ستاد ملی تاج و کارمندان به ما داده شده برنامه ریزی شده است. وزارت بهداشت. “من مطمئن هستم که این کار در ماه اوت انجام می شود.

وی افزود: خوشبختانه اخبار نشان می دهد تولید واکسن های داخلی تسریع شده و حجم پیشنهادی آنها وارد می شود و سرعت واکسیناسیون در کشور به سرعت در حال رشد است.

وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه باید در ابتدای سال تحصیلی آینده تلاش کنیم مدارس خصوصی ایجاد کنیم ، گفت: به دلیل کمبود مدارس چیزهای زیادی برای از دست دادن داریم. آفات و آسیب های دانش آموزان و تهدید آینده آنها آنها را مجبور به دور ماندن از مدرسه می کند.

وی افزود: از مارس 1998 دانش آموزان در برخی مناطق به طور متناوب و غیر سیستماتیک به مدرسه می آیند و در بسیاری از مکان ها مدارس کاملاً تعطیل است. ما امیدواریم که از ماه اکتبر بتوانیم روند آموزش را به صورت جداگانه آغاز کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا