استانی

جزییات تعطیلی مدارس در استان کردستان

روابط عمومی/کردستان به دنبال بارش برف در استان کردستان، مدارس برخی نقاط، امروز یکشنبه هشتم بهمن تعطیل اعلام شده و کلاس‌ها غیرحضوری برگزار می‌شود.

فرمانداری سنندج در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مدارس ابتدایی شهری و تمام مقاطع تحصیلی روستایی شهرستان سنندج در روز یکشنبه غیرحضوری شد.

بر این اساس و به دلیل بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر و بنا به پیشنهاد آموزش و پرورش و موافقت فرماندار، مدارس تمام مقاطع تحصیلی روستاهای این شهرستان، به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

تعطیلی مدارس روستایی شهرستان قروه

براساس اطلاعیه آموزش و پرورش شهرستان قروه هم با توجه به کولاک برف، برودت هوا و مسدود شدن معابر با پیشنهاد مدیر آموزش و پرورش و موافقت فرماندار شهرستان قروه، فردا یکشنبه فعالیت تمام مدارس ابتدایی دوره اول و دوم سطح روستا در نوبت صبح به صورت غیر حضوری بوده و آموزش در بستر شاد انجام خواهد شد.

همچنین تمام مدارس ابتدایی دوره اول و دوم و متوسطه اول و دوم سطح شهر قروه و سریش ِآباد با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد و مراکز پیش دبستانی هم تعطیل است.

تعطیلی مدارس بخش بلبان آباد دهگلان

اداره آموزش و پرورش شهرستان دهگلان نیز اعلام کرد با توجه به کولاک برف، برودت هوا و مسدود شدن معابر با پیشنهاد مدیر آموزش و پرورش و موافقت فرماندار شهرستان دهگلان، فردا یکشنبه فعالیت همه مدارس ابتدایی سطح شهر بلبان آباد و روستاهای بخش بلبان آباد و مدارس متوسطه اول سطح روستاهای این بخش در نوبت صبح به صورت غیر حضوری بوده و آموزش در بستر شاد انجام خواهد شد.

همچنین مراکز پیش دبستانی این بخش در روز یکشنبه هشتم بهمن تعطیل است

غیرحضوری شدن و تاخیر در شروع به کار برخی از مدارس منطقه سریش آباد 

با توجه به کولاک برف، برودت هوا و مسدود شدن معابر با تصمیم بخشدار منطقه سریش آباد، فردا یکشنبه فعالیت تمامی مدارس ابتدایی دوره اول و دوم سطح روستا در نوبت صبح به صورت غیر حضوری بوده و آموزش در بستر شاد انجام خواهد شد.

 تمامی مدارس ابتدایی دوره اول و دوم و متوسطه اول و دوم سطح شهر سریش آباد نیز با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

همچنین مراکز پیش دبستانی در این تاریخ تعطیل است.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا