علمی و پزشکی

جیمیل رفتنی شد؟ / خبری که توییتر را به هم ریخت

به گزارش روابط عمومی، تصویری از یک ایمیل به کاربران جیمیل که در آن گوگل از پایان کار جیمیل تا انتهای سال جاری خبر داده بود، در توییتر فراگیر شد. این خبر خیلی زود با واکنش گوگل روبه‌رو شد که اعلام کرد :‌ «اینجاییم که بمانیم.»

گوگل در روزهای اخیر با جنجال‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها اتهام نژادپرستی به هوش مصنوعی مولد این کمپانی با نام جمینای است. درباره این ماجرا در «عکس‌های جنجالی هوش مصنوعی/ حمله ایلان ماسک، واکنش گوگل» بیشتر بخوانید.

شایعه تعطیلی جیمیل هم هیاهوی دیگری برای این کمپانی به ارمغان آورده است. عکسی جعلی که خبر از تعطیلی جیمیل می‌داد در مدتی کوتاه بیش از یک میلیون بار در توییتر دیده شد. محتوای این تصویر جعلی که با واکنش گوگل روبه‌رو شد از پایان عمر جیمیل تا ابتدای ماه اوت خبر می‌داد.

جیمیل غول دنیای سرویس‌های پست الکترونیک است که از زمان معرفی سرویس‌هایی چون یاهو را به راحتی پشت سر گذاشت و تبدیل به بازیگر اصلی شد. غول دنیای اینترنت سال گذشته اعلام کرده بود که ممکن است عرضه نسخه اچ‌اتی‌ام‌ال جیمیل را به پایان برساند.

منبع: فوربز

۵۸۵۸

نشر مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، هدفم این است که با ارائه محتواهایی مبتنی بر تحقیقات علمی، شما را در مسیر سلامتی بهتر همراهی کنم و بهترین روش‌ها و راهکارها را به شما معرفی کنم.
دکمه بازگشت به بالا