حضور باشکوه مردم در انتخابات زمینه‌ساز تشکیل دولتی قدرتمند است

انتخابات |تشک

روابط عمومی/آذربایجان شرقی سرپرست استانداری آذربایجان شرقی گفت: انتخابات ریاست جمهوری از جهات مختلفی برای ما دارای اهمیت است و هر چه قدر این انتخابات فارغ از نتیجه آن پرشورتر برگزار شود، قدرت عملکردی دولت منتخب بیشتر می شود.

تراب محمدی در نشست مسئولان سیاسی نیروهای مسلح مستقر در آذربایجان شرقی در منطقه پدافند شمال غرب کشور، افزود: بخش های سیاسی نیروهای مسلح باید حداکثر تلاش خود را به کار گیرند تا مشارکت مردمی افزایش یابد و حضور حداکثری اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: باید دقت کنیم در انتخابات به برنامه ها و مدل های اجرایی جامعی رای دهیم که امکان عملی شدن آنها وجود دارد.

وی نقش نخبگان در انتخابات را مهم توصیف کرد و اظهار داشت: لازم است نخبگان و افراد مجرب نقش کنش گری در انتخابات را بر عهده بگیرند.

محمدی با طرح این سوال که از همه نامزدها باید پرسید که وضع مطلوب چیست، گفت: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید برای مردم تبیین کنند که چه برنامه هایی برای اداره کشور دارند و چگونه می‌توان از وضع موجود به سمت وضع مطلوب حرکت کرد.

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین دیدگاه‌های نامزدها استقلال کشور است؛ استقلال یکی از پایه های هر کشوری به ویژه نظام جمهوری اسلامی بوده و عامل اصلی جهش در کشور است.

وی تاکید کرد: دیپلماسی و میدان مکمل همدیگر هستند و اگر نیروی مسلح قوی نداشته باشیم، دیپلماسی تضعیف خواهد شد.

محمدی گفت: امنیت کشور ما با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب پایدار است و هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: ما به عنوان مجریان انتخابات هیچ گونه سوگیری نداریم و حفظ سلامت انتخابات شرعا و قانونا وظیفه تمام کارگزاران انتخابات است.

محمدی تاکید کرد: طرفداران نامزدهای انتخابات نیز باید در راستای سلامت انتخابات تلاش کنند.

وی به خدمات دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: کارهایی که در دولت سیزدهم انجام شده، بی نظیر بوده و دستاوردهای چشمگیری در توسعه کشور و استان در این دولت اتفاق افتاده است.

وی گفت: در این مدت هشت هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی در سطح کشور احیا شده و هزاران نفر به اشتغال باز گشته‌اند.

محمدی افزود: یکی از سیاست های دولت سیزدهم اتمام پروژه های نیمه تمام بود، به طوری که هزاران پروژه‌ای که سال ها به طور نیمه تمام رها شده بود، در این دولت به اتمام رسید.

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی گفت: رئیس جمهور شهید ایثارگرانه و مجاهدانه تلاش کرد و عدالت محوری، مبارزه با فساد و خدمت به مردم از ویژگی های دولت شهید رئیسی بود.

به گزارش روابط عمومی به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی وی در پایان گفت: در استان آذربایجان شرقی ان‌شاءالله در هشتم تیر ماه در ۴ هزار و ۶۰۰ نقطه استان انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا