حضور پرشور اردبیلی‌ها در پای صندوق‌های رأی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اخبار ایران |اردبیل

به گزارش خبرنگار آنلاین، در حالی که وزارت کشور ۲ بار ساعات رأی‌گیری را تمدید کرده شامگاه جمعه اهالی نیک‌اندیش و ولایتمدار دیار قهرمان‌پرور سبلان با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی حماسه خلق کرده و یک بار دیگر بر دفاع از آرمان‌های نظام اسلامی تاکید کردند.

بررسی‌های میدانی از شعب اخذ رأی در مناطق مختلف شهر از سلمان‌آباد گرفته تا حسن‌آباد و از شهرک سینا گرفته تا سبلان و کارشناسان نشان از حضور پرشور مردم در ساعات پایان رأی‌گیری است که از ساعت ۱۷ عصر امروز روند تساعدی را در میزان حضور و مشارکت مردم شاهد هستیم.

عمده شرکت‌کنندگان که در ایام تابستان از سفرهای روز تعطیل برگشتند، با حضور در صف‌های طولانی آماده رأی دادن هستند تا در این جشن ملی مشارکتی جدی داشته باشند.

از شهرهای دیگر نیز خبر می‌رسد با توجه به فصل کار و تلاش در روستاها و مناطق شهری مشگین‌شهر، پارس‌آباد، بیله‌سوار، اصلاندوز، گرمی، انگوت، رضی و دیگر شهرها مردم عمدتاً از ساعت عصرگاهی در شعب اخذ رأی حاضر شده و رأی خود را به کاندیدای اصلح در صندوق‌ها ریختند.

فضای پرشور و نشاطی که امروز در صحنه انتخابات ریاست جمهوری به ثبت می‌رسد نشان از قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف خواهد بود تا ملت غیرتمند دیار سبلان و دارالارشاد اردبیل نشان دهند که همچنان پای عهد و پیمان خود با انقلاب نشسته و هیچ وقت از این مسیر بر نمی‌گردند.

برخلاف برخی فضاسازی‌های کاذب در شعب اخذ رأی اینترنت و احراز هویت به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و کمترین اختلال را در فرآیند انتخابات شاهد هستیم و مردم در صف‌های طولانی در انتظار تمدید ساعات رأی‌گیری هستند و قطعاً این حضور پرشور تا ساعت ۱۲ ادامه خواهد داشت.

بر اساس اعلام ستاد انتخابات استان اردبیل شعب اخذ رأی تا آخرین نفری که در شعبه حاضر هستند باید نسبت به رأی‌گیری اقدام کرده و آرای مردم را دریافت کنند.

دکمه بازگشت به بالا