بین المللی

حملات سنگین مقاومت لبنان به فلسطین اشغالی

رسانه‌ها از شلیک دهها موشک از جنوب لبنان به سمت شهرک‌های صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

به گزارش روابط عمومی، خبرنگار سایت خبری المیادین در جنوب لبنان، امروز سه شنبه گزارش کرد ۳۰ موشک از این کشور به سمت فلسطین اشغالی پرتاب شد و در پی آن صدای انفجار در منطقه الجلیل غربی شنیده شد.

رسانه‌های صهیونیستی نیز حملات موشکی به سمت شهرک‌های مجاور شهر «نهاریا» در شمال فلسطین اشغالی و نزدیک مرزهای لبنان و فلسطین را تایید کردند.

در پی این حملات، سالن مسابقات بسکتبال در شهرک نهاریا تخلیه شد.

خبرگزاری شهاب نیز فعال شدن آژیرهای خطر را در شهرک «مرگلیوت» نزدیک مرزهای لبنان و فلسطین گزارش کرد.

مقاومت لبنان همچنین با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد در حمایت از مردم غزه و در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به مناطق جنوبی لبنان که آخرین آن حمله به شهرک «یارین» بود و بر اثر آن یک شهروند شهید و چند تن دیگر زخمی شدند، رزمندگان مقاومت شهرک «غشرهازیف» نزدیک شهرک نهاریا در الجلیل غربی را با موشک‌های کاتیوشا هدف قرار دادند.

از سوی دیگر حزب‌الله لبنان در حمایت از مردم غزه و مقاومت فلسطین پایگاه «رویسات العلم» در تپه‌های اشغالی کفرشوبا و پادگان «هونین» رژیم صهیونیستی را به طور دقیق هدف گرفت.

انتهای پیام 

کارگروه خبری مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای اقتصادی جهانی. با توجه به دانش در زمینه اقتصاد جهانی، به شما اخبار مهم و تحلیل‌هایی را درباره تغییرات اقتصادی جهانی ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما نکات کلیدی اقتصادی را بیان می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا