استانی

دستورات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای تسریع در اجرای پروژه های عمرانی

به گزارش روابط عمومی از کشم ، علی درویش پور در بازدید از جمعی از معاونان و مدیران سازمان و اعضای شورای اسلامی شهر کاشم بر لزوم تکمیل پروژه های عمرانی در زمینه راهسازی و نگهداری راه ها تاکید کرد. خدمات خوبی به ساکنان و گردشگران مضطرب ارائه می دهد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین گفت: تهیه و تدوین طرح های جامع برای کلیه روستاهای جزیره کشم ، برنامه ریزی اجرای پروژه های عمرانی در جزیره.

در این بازدید ، وی دستورالعمل هایی در مورد سازماندهی راه ها و مسیرهای دسترسی به روستاهای جزیره ، حذف کانون ها ، بهبود روشنایی ، ایجاد فضای سبز و همچنین ایجاد بستر مناسب برای کوتاه مدت ارائه کرد. پروژه های عمرانی توسعه

درویش پور ایجاد مجتمع های ورزشی ، پارک ها و سایر مناطق خدماتی را یکی از شاخص های مهم ارتقاء خدمات در روستاهای کشم و ارتقای کیفیت جزیره نشینان دانست و دستورات ویژه ای برای تسریع در اجرای این پروژه ها صادر کرد.

همکاری و هم افزایی بین سازمان منطقه آزاد و شوراهای اسلامی روستاها و روستاهای کشم برای اجرای بهتر و سریعتر پروژه های عمرانی از دیگر موضوعاتی است که مدیرکل منطقه آزاد قشم در این سفر بر آن تاکید کرد.

تکمیل پروژه ساخت آسفالت ، روشنایی ، گسترش فضای سبز و بزرگراه رمحان به سمت گیهدان ، بازدید از روستای باغ بالا و سفارش شرایط احداث خانقاه در این روستا ، ساماندهی و بهسازی آسفالت روستای توریان بر اساس تفاهم نامه به همراهی دهیاری و بازدید از محل اتمام عملیات احداث پارک خانواده در روستای خالدین بخشی از برنامه بازدید مدیرعامل منطقه آزاد قشم بود.

همچنین سفر برای تعریض جاده به منظور رفع حادثه و ارتقاء ایمنی راههای روستایی ، مرور آخرین دستاوردهای فیزیکی مجموعه ورزشی روستای کاروان ، بازدید از محل احداث پارک روستایی کوشخ ، سازماندهی و بهبود روشنایی به بلوار ورودی و سرعت روستای گوربدان احداث پارک روستایی زینبی از دیگر قسمتهای درویش پور و هیئت همراه بود.

48

دکمه بازگشت به بالا