استانی

دستگیری سارقان سیم و کابل حین سوزاندن سیم‌ها در مهدیشهر  

روابط عمومی/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان مهدیشهر از دستگیری سارقان سیم و کابل مخابراتی به همراه آلات و ادوات سرقت و کشف ۱۳ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ مهدی شهاب الدین شامگاه ۱۱ دی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چند مورد سرقت کابل و سیم مخابراتی در حوزه استحفاظی شهرستان مهدیشهر ، دستگیری عامل یا عوامل این سرقت ها به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. 

وی افزود: سرانجام ماموران خبره آگاهی با اقدامات فنی و هوشمندانه و بررسی های موشکافانه صحنه های جرم موفق شدند چهار نفر سارق را در این خصوص شناسایی و همه آنها را در حین سوزاندن سیم ها دستگیر کنند.

سرهنگ شهاب الدین ادامه داد: متهمان این پرونده در بازجوئی های تخصصی پلیس به ۱۳ فقره سرقت سیم و کابل مخابراتی اعتراف کرده اند و حدود ۱۸ کیلو سیم مسی نیز در محل کشف شد . در این خصوص پرونده ای تشکیل و سارقان برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند . 

فرمانده انتظامی شهرستان مهدیشهر خاطرنشان کرد: رعایت توصیه های پلیس و از بین بردن فرصتهای ارتکاب جرم زمینه وقوع انواع جرایم را کاهش میدهد و در خصوص سرقت سیم و کابل نیز اکیدا توصیه می شود شهروندان عزیز نسبت به قطع ناگهانی برق با ارتباط مخابراتی به ویژه در ساعات پایانی شب حساس باشند و موضوع را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا