جامعه

دست پُر مسئولان گلستان در دیدار با رئیس هلال احمر/ امدادهای هوایی در شرق گلستان رونق می‌گیرد

روابط عمومی / گلستان نشست شورای عالی استان گلستان به همراه مجمع نمایندگان استان، جمعیت هلال احمر استان و عضو گلستانی شورایعالی جمعیت هلال احمر با رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با هدف بررسی و حل مشکلات و معضلات جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان به اتفاق نماینده استان در مجلس شورای اسلامی و عضو شورایعالی جمعیت هلال احمر به دیدار دکتر کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر رفتند.

در این نگاه، نیازی نیست و نیازی به هیچ اجتماع نیست، نیازی به درخواست نیست، نیازی نیست، نیازی نیست، نیازی نیست، نیازی نیست.

در ادامه جلسه دکتر کولیوند ضمن تشکر از حضور نمایندگان و نماینده به بیان موفقیت های هلال احمر در عرصه بین المللی پرداخت و گفت: به دلیل خدمات بسیار خوب هلال احمر، عالی ترین نشان فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر به جمهوری جمهوری اسلامی ایران مرفه ترین و مرفه ترین کشور ایران است.

وی در ادامه به مشکلات و نگرانی های مطرح شده پرداخت و دستوراتی را برای استان گلستان صادر کرد، در خصوص تکلیف کارخانه کارخانه سرنگ آق قلا باید این پروژه ظرف 9 ماه به بهره برداری برسد.

مهم ترین آنها عروج مشرق به مشرق است که از طلوع دیگری مهمتر است.

ادامه کار در اردوگاه ملی دلند و تکمیل فازهای 2 و 3 اردوگاه و تکمیل چهار سازمانی آن، راه اندازی کارخانه دائمی روغن زیتون بندرگز و بهسازی داروخانه قدیم هلال احمر در گرگان و تجهیز آن برای استفاده مردم از خدمات بهتر هلال احمر از دیگران در جلسه سوم. با رئیس جمعیت هلال احمر بوده است.

راه اندازی پایگاه امداد جاده ای در شهر نگین شهر اختصاصی خودرو و تجهیزات امدادی ماشین تا پایان سال و تعیین تکلیف و راه اندازی مرکز سرطان بندر ترکمن هم دستورات دکتر کولیوند در جلسه امروز است.

در این صورت، آن طرف همان است، آن طرف همان است، بعد از طرف راست به مردم نزدیکتر است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا