دعوت استاندار خراسان جنوبی از مردم برای مشارکت در انتخابات

استاندار |انتخابات

روابط عمومی/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی طی پیامی از مردم برای مشارکت در انتخابات دعوت کرد.

جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی، امروز پنجشنبه ۷ تیر طی پیامی از مردم برای مشارکت در انتخابات دعوت کرد.

در متن این پیام آمده است که «هرکس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید پای صندوق رأی حضور یابد.

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی)

انتخابات که در نظام مقدس جمهوری اسلامی، فرصتی برای حضور هوشمندانه هر ایرانی در تعیین سرنوشت خود است، ضامن امنیت کشور بوده و بستری است بی حاشیه و مناسب برای سپردن پرچم افتخارات میهن به دستان آن‌هایی که دل در گرو اقتدار نظام، استقلال کشور و آزادی ایران و ایرانی دارند.

ملت بصیر و آگاه ایران، طی ۴۵ سال گذشته با یقین به آیه شریفه «إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم» و با پذیرش حقانیت نظام، هر بار پرشورتر از قبل در انتخابات‌های مختلف شرکت کرده و با تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل (رضوان الله تعالی علیه)، منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و خون پاک شهدا، رأی همراهی خود به جمهوری اسلامی را در صندوق تعیین سرنوشت کشور انداخته‌اند.

انتخابات بر اساس فرآیندهای تعریف شده در قانون، به صورت دوره‌ای و در بازه‌های زمانی مشخص برگزار می‌شود اما این بار و خیلی غیرمنتظره، دست تقدیر ما را از وجود رئیس جمهوری مردمی، انقلابی و در صحنه محروم کرد تا انتخاباتی نابهنگام را در دستورکار وزارت کشور قرار دهد.

بدون تردید آوردگاه انتخابات ۸ تیر ماه ۱۴۰۳ میعادگاهی برای پاسداشت تلاش‌های بی وقفه شهدای خدمت و نیز همراهی ایرانیانی است که در راستای اعتلای اقتدار و امنیت کشور و البته پاسخ به خدعه ها و دسیسه‌های مزدورانی که به هر بهانه‌ای به دنبال زمین‌گیر کردن انقلاب اسلامی هستند، از هیچ همتی دریغ نمی‌ورزند.

اینجانب با قدردانی از تلاش‌های مجریان، ناظران و بازرسان معزز که با بی‌طرفی کامل تمهیدات لازم را برای برگزاری انتخاباتی امن و در عین سلامت اندیشیده‌اند، نامزدهای محترم و هواداران بزرگوارشان که اصول اخلاقی را در زمان تبلیغات مدنظر داشته‌اند، رسانه‌ها، احزاب و گروه‌های سیاسی که وظیفه خطیر آگاهی بخشی را به عهده داشته و دارند و نیز مردم عزیز خراسان جنوبی که این عرصه را هم فرصتی برای حضور و همگامی می‌دانند، امیدوارم در این دوره نیز بتوانیم همچون گذشته با حضور گسترده و پرنشاط پای صندوق‌های رأی، برگ زرین دیگری به افتخارات استان بیفزاییم و خراسان جنوبی این بار هم با قرار گرفتن در صدر جدول مشارکت‌ها، از دیگر استان‌ها پیشی بگیرد، ان شاء الله.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا