استانی

رتبه اول گمرکات ایلام در زمینه صادرات در بین گمرکات هم مرز با عراق

رتبه اول گمرکات ایلام در زمینه صادرات در بین گمرکات هم مرز با عراق

روابط عمومی/ایلام سرپرست گمرکات استان ایلام گفت: ایجاد فضایی آرام در محیط تجاری استان، تسهیل و تسریع در فرآیند ترخیص کالا  و کسب رتبه اول صادرات گمرکات هم مرز با عراق در سه سال پیاپی مرهون تلاش ها و خدمات ارزشمند شبانه‌روزی همکاران در گمرکات استان بوده است.

 «میرآقاعبدی» در پیامی به مناسبت روز جهانی گمرک اظهار کرد: روز جهانی گمرک و تقدیر از تلاش و سخت کوشی زحمت کشان عرصه اقتصاد و تجارت نام گرفته است.

وی گفت: این روز بزرگ و جایگاه ارزشمند آن مختص عزیزانی است که شبانه روز با از جان گذشتگی و تلاش بی وقفه در جای جای ایران اسلامی در سخت ترین شرایط مشغول به خدمت و خدمتگزاری به میهن و ملت عزیزمان هستند.
مدیرکل گمرکات استان ایلام ادامه داد: گمرکات استان نیز در کنار دیگر گمرکات و  با اجرای سیاست ها، دستورالعمل ها و بخش نامه های گمرک جمهوری اسلامی ایران، با همت و تلاش نیروی انسانی توانمند و بکارگیری گمرک الکترونیک همواره در نیل به اهداف کلان اقتصادی کشور همراه و هم قدم بوده و دربرقراری توسعه و ثبات اقتصادی نقش بسزایی داشته است.
عبدی ادامه داد: بدون شک ایجاد فضایی آرام در محیط تجاری استان، تسهیل و تسریع در فرآیند ترخیص کالا  و کسب رتبه اول صادرات گمرکات هم مرز با عراق طی سه سال پیاپی همگی مرهون تلاش ها و خدمات ارزشمند شبانه روزی همکاران عزیزم در گمرکات استان بوده است.
وی در پایان این پیام آورده است: روز جهانی گمرک، فرصتی مهیا گردید تا با افتخار این روز عزیز را به همه فعالان عرصه تجارت و خانواده بزرگ گمرک جمهوری اسلامی ایران علی الخصوص همکاران سختکوش و پرتلاش در گمرکات استان ایلام تبریک و تهنیت عرض نموده و از یکایک شما خوبان و تلاشگران با زبان ستایش تقدیر نمایم.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا