اقتصادی

روند اجرای طرح نهضت مسکن در فارس قابل قبول است

روابط عمومی/فارس قائم‌مقام وزیر و معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی گفت:‌ روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان فارس قابل قبول و رو به جلو است.

محمدعلی زهره‌ای امروز (۱۱ بهمن ماه) در حاشیه بازدید از پروژه‌های نهضت ملی مسکن استان فارس در شیراز، گفت: براساس گزارش‌های ارائه‌شده، نحوه همکاری استانداری، دستگاه‌های اجرایی و مدیران استانی در فارس در اجرای طرح نهضت ملی مسکن مطلوب است و این طرح با همراهی همه مجموعه‌ها به خوبی در حال پیشرفت است.

وی ادامه داد: گزارش‌ها حاکی از آن است که همراهی و همکاری بانک‌های استان به‌ویژه بانک مسکن در اجرای طرح نهضت ملی مسکن خوب است و مردم استان فارس به‌زودی خبرهای خوبی در بحث نهضت ملی مسکن خواهند شنید.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور را نیز خوب و قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: وزیر راه و شهرسازی به‌شکل ویژه پیگیر اجرای طرح نهضت ملی مسکن در تمام استان‌های کشور است.

زهره‌ای افزود: کل کشور تبدیل به کارگاه عمرانی شده است و آن دسته از استان‌هایی که روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در آنها به واسطه تاخیر در تامین زمین با کُندی همراه بود در تلاشند با شتاب دادن به کار، خود را به سایر استان‌ها برسانند.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به پوشش اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد می‌پردازم. با داشتن دانش عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در حوزه اقتصاد، تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا