ورزشی

سردار نقدی: مردم هر سال در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ همه توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان را می‌دهند

سردار نقدی: مردم هر سال در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ همه توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان را می‌دهند

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: پاسخ همه توطئه‌ها، خیانت‌ها، فتنه‌ها و برنامه‌هایی که دشمنان برای این ملت تدارک دیده سالانه توسط مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن داده می‌شود.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ سردار محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه امروز (یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲) در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گرگان اظهار کرد: پاسخ همه توطئه‌ها، خیانت‌ها، فتنه‌ها و برنامه‌هایی که دشمنان برای این ملت تدارک دیده سالانه توسط مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن داده می‌شود.

وی افزود: مردم فریاد می‌زنند که بیدار هستیم و به ارزش‌های خود پایبند هستیم و روی خط امام و شهدا ایستادیم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ادامه داد: امروز شعار‌هایی که مردم در ۵۷ و سال‌های پس از آن سر داده اند عالمگیر شده است. امروز از شرق ژاپن تا غرب آمریکا همین حرف ها، همین شعار‌ها و بحث دفاع از مظلوم و مقابله با ظلم زده می‌شود. پرچم دفاع از مظلوم در همه دنیا بلند است.

نقدی بیان کرد: به زودی شاهد ۲۲ بهمن جهانی برای آزادی همه ملت‌ها خواهیم بود.

وی در پایان گفت: برای پیاده کردن شعار‌ها و مطالبات مردم نیازمند حضور گسترده مردم در انتخابات هستیم.

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا