علمی و پزشکی

سرعت تولید سوخو-۵۷ روسی افزایش یافت!/ عکس

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی، ارتش روسیه در سال ۲۰۲۳ بالگردهای تهاجمی کاموف Ka-۵۲ و میل Mi-۲۸ و بالگرد چندمنظوره میل Mi-۸ و سایر بالگردها را تحویل گرفته است.

بنا بر گزارش کانال خبری پارتیزان، همچنین شرکت هواپیماسازی متحد (UAC) نیز جنگنده‎‌های چندمنظوره سوخو سوخو-۳۰SM۲ و سوخو-۳۵S، جنگنده تهاجمی سوخو-۳۴M فولبک و جنگنده چندمنظوره سوخو-۵۷ فلون، جنگنده میگ-۳۱ و هواپیمای آموزشی-رزمی یاک-۱۳۰ و هواپیمای ترابری ایلوشین Il-۷۶MD-۹۰A و سایر هواپیماها را تحویل گرفته است. روستک گفته است که در سال ۲۰۲۴ میلادی، سرعت تولید جنگنده‌‎های روسی به‎ خصوص جنگنده نسل پنجمی سوخو-۵۷ فلون افزایش خواهد یافت.

سرعت تولید سوخو-۵۷ روسی افزایش یافت!/ عکس

جنگنده سوخو-۵۷ که ناتو عنوان فلون را برای انتخاب کرده، یکی از پیشرفته ترین هواپیماهای نسل پنجم است. روسیه، از هواپیمای سوخو-۵۷ خود، را به عنوان تواناترین جنگنده نسل پنجم در جهان یاد می کند. اطمینان می دهد که جنگنده اش می تواند از اف-۲۲ و اف-۳۵ پیشی بگیرد.

227227

نشر مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، هدفم این است که با ارائه محتواهایی مبتنی بر تحقیقات علمی، شما را در مسیر سلامتی بهتر همراهی کنم و بهترین روش‌ها و راهکارها را به شما معرفی کنم.
دکمه بازگشت به بالا