عمومی

سفرهای دریایی هرمزگان در نوروز ۱۴۰۱ بدون سانحه پایان یافت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، علیرضا محمدی کرجیران با اعلام خبر پایان طرح نوروزی سال 1401 و قدردانی از تلاش شبانه روزی نوروزبانان دریایی در بزرگترین پهنه آبی کشور اظهارکرد: از ابتدای گزارش طرح سفرهای دریایی که از 25 اسفند سال گذشته تا پانزدهمین روز از ماه فروردین. این گروهی است که یک میلیون فرسنگ و هزار فرسنگ پیموده اند و هزار نفر نیز برای این منظور از سرزمین اصلی بسیار سفر کرده اند.

وی ادامه داد: خدمات مناسب و مستمر گرفته شده توسط اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در طول موج سفرهای نوروزی و ترد از دو میلیون نفر سفر از جزایر و مکان های گردشگری این استان، هموطنان بسیاری را ترغیب کرد تا در کوتاه دوم این. سفرها و روزهای تعطیلات نوروزی نوروزبانان هرمزگان بیش از میلیون نفر را میزبانی می کند

کمیته حمل و نقل دریایی ستاد خدمات سفر هرمزگان، استقرار تیم غواصی، 24، 35 تیم همیارناجی، دو فروند یدک کش تخصصی آتشخوار، به آب پخش بویه های مسیر ترد، مشارکت شناور حجاز 66 w 20 تیم بازرسی فنی، بازآموزی خدمه شناورهای مسافری و تفریحی ایمنی در تمامی بنادر استان و مسیر تردد مجاز و گردشگری سفری ایمن برای جابهجایی نزدیک به 4 میلیون نفر سفر را از نقاط عطف طرح سفرهای دریایی در نوروز 1401 برشمرد.

محمدی کرجیران در بخش دیگری از سخنان خود به آخرین آمار و اطلاعات مربوط به وضعیت میزان جابهجایی شناورهای مسافری و تفریحی در استان طی 19 روز اجرای طرح نوروزی اشاره کرد و افزود: طی مدت یاد شده, 76 hzạr w 69 sẖnạwr msạfry̰ w tfry̰h mḥy رودخانه و رودخانه الجزایر و دریای بالتیک طغیان شد.

Bh gfth wy̰, ạz ạbtdạy̰ ṭrḥ tshy̰l sfrhạy̰ dry̰ạy̰y̰ dr ạstạn ̰ قبل از dr ạstạn hrmzgạn نشان می دهد که dr mjmwʿ 597 به عقب می اندازد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در پایان، بیشترین حجم مسافر از جابهجایی و گردشگر ابتدایی اجرای طرح نوروزی امسال مربوط به روز پنجم فروردین به عنوان شلوغترین روز تعطیلات نوروزی عنوان کرد که در این روز، در مجموع 375 هزار نفر سفر انجام می شود که بخش عمده ای از آن انجام می شود. در مورد رودخانه مصر نیز همینطور است – لافت (جزیره قشم) انجام شد.

دکمه بازگشت به بالا