بین المللی

شهادت یک رزمنده حزب‌الله در حملات صهیونیست‌ها

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین روابط عمومی، جنبش مقاومت اسلامی لبنان بامداد سه‌شنبه از شهادت یکی دیگر از رزمندگان خود در جریان حملات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به جنوب این کشور خبر داد.

حزب‌الله با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که «عبدالجلیل علی حمزه» مجاهد اهل شهرک «الخضر» بر اثر حمله رژیم صهیونیستی، در راه بیت‌المقدس به شهادت رسید.

همزمان ارتش رژیم صهیونیستی بامداد سه‌شنبه با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین، به چند نقطه در جنوب لبنان حمله موشکی انجام داد. (جزئیات بیشتر)

پیش از این نیز «نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب الله با اشاره به اینکه دست صهیونیست‌ها در برابر نیروهای مقاومت خالی است، تأکید کرد که مقاومت اسلامی لبنان قصد دارد همچنان در وضعیت جنگی با اشغالگران باقی بماند.

حزب الله لبنان هر روز پس از طوفان الاقصی، در حمایت از ملت فلسطین، شهرک‌های صهیونیست‌نشین و مقرهای نظامیان صهیونیست را هدف حملات خمپاره‌ای، موشکی و توپخانه‌ای قرار می‌دهد.

با حملاتی که حزب الله و مقاومت فلسطین به شهرک‌های صهیونیست‌نشین انجام می‌دهند، بخش اعظمی از شهرک‌های واقع در شمال فلسطین اشغالی تخلیه شده است؛ البته مسئولان تل‌آویو بارها مدعی شده‌اند که شرایط برای بازگشت صهیونیست‌ها در حال فراهم شدن است.

 

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

کارگروه خبری مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای اقتصادی جهانی. با توجه به دانش در زمینه اقتصاد جهانی، به شما اخبار مهم و تحلیل‌هایی را درباره تغییرات اقتصادی جهانی ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما نکات کلیدی اقتصادی را بیان می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا