شکست سنگینی را در غزه متحمل شدیم

به گزارش روابط عمومی؛ با به درازاکشیده‌شدن جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه مقامات کنونی و پیشین این رژیم یکی پس از دیگری به شکست در این جنگ اذعان می‌کنند.

در همین راستا «اسحاق بریک» ژنرال ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی اذعان کرد: ما در غزه شکست سنگینی را متحمل شدیم.

بریک در ادامه سخنان خود با اشاره به دروغ‌های سران رژیم صهیونیستی افزود: سخن از تداوم جنگ تا زمان کاهش توانمندی‌های حماس شعار محض است.

به گزارش آنلاین به نقل از المیادین، این ژنرال ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی در خصوص اظهارات مقامات صهیونیست درباره جنگ قریب‌الوقوع با حزب‌الله لبنان گفت: اگر اکنون وارد جنگ با حزب‌الله بشویم این جنگ به شکستی راهبردی برای ما خواهد انجامید.

بریک ادامه داد: ارتش مستهلک شده، مهمات نداریم، جنگ‌افزارها فرسوده شده‌اند و ما در حال از دست‌دادن نظامیان ذخیره‌ای هستیم که می‌گویند به ارتش نخواهند پیوست.

این ژنرال ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی تصریح کرد: اگر ارتش به صورت زمینی وارد لبنان بشود، از آن جایی که مستهلک شده است، برایش دشوار خواهد بود که به رودخانه لیطانی برسد.

کمی پیش‌تر نیز رسانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از اسحاق بریک اعلام کردند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر، یوآف گالانت وزیر جنگ و هرتزی هالیوی رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی، تل آویو را وارد یک حادثه کشنده می‌کنند و این موضوع تنها به زمان نیاز دارد.

وی با اشاره به تهدیدات این ۳ مقام صهیونیست در خصوص حمله به لبنان گفت که نتانیاهو، گالانت و هالیوی از کدام مانور در لبنان سخن می‌گویند در حالی که نیمی از نیروهای ذخیره ارتش به جنگ ملحق نمی‌شوند؟

بریک که پیش از این نیز هشدارهای متعددی در خصوص حمله احتمالی رژیم صهیونیستی به لبنان صادر کرده بود، گفت که جنگ منطقه‌ای باعث تخریب و ویرانی سرزمین‌های اشغالی خواهد شد.

310310

دکمه بازگشت به بالا