‌ صف‌های طولانی مردم برای رای دادن در ایلام

ایلام |رای دادن

روابط عمومی/ایلام حضور مردم در پای صندوق‌های رأی در ایلام به گونه‌ای است که از صبح امروز شاهد تشکیل صف‌ رأی‌دهندگان در شعب هستیم.

بر اساس حضور میدانی خبرنگار روابط عمومی، حضور مردم ایلام در پای صندوق‌های رأی نسبت به هفته قبل افزایش چشمگیری داشته است و از صبح امروز شعب اخذ رأی شاهد صف‌های طولانی مردم برای رای دادن هستند.

در این راستا خبرنگار روابط عمومی با حضور در شعبه‌های اخذ رأی به گفت‌وگویی کوتاه با مردم پرداخته است.

هانیه دانشجوی دانشگاه علوم‌پزشکی ایلام که ۲۰ سال سن دارد، در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار کرد: حقیقتا حضور من برای تعیین سرنوشت کشورم با یک انتخاب صحیح است. تک تک این رأی‌های ما سرنوشت ساز خواهند بود.
وی گفت: انتظارهایی نیز از رئیس جمهور آینده داریم که اصلی‌ترین آن بهبود وضعیت اقتصادی است. وضعیتی که برای اقتصاد ما رخ داده قابل قبول نیست.
آقای محمدی که سال آینده بازنشسته می‌شود نیز در گفت‌وگو با روابط عمومی اظهار کرد: ما امروز به فرمان رهبرمان و برای ناامیدی دشمن در انتخابات شرکت می‌کنیم.‌
وی در پاسخ به این سوال که انتظار شما از رئیس جمهور آینده چیست؟ گفت: بهبود وضعیت اقتصادی و کنترل تورم، رفع تبعیض و بی عدالتی، ایجاد اشتغال برای جوانان از اصلی‌ترین خواسته‌های ما است.
احمدی که یک معلم ۲۳ ساله است و یک سال از شروع کارش می‌گذرد نیز در گفت‌وگو با روابط عمومی اظهار کرد: همه امید ما به آینده است، امیدواریم که کاندیدای مورد نظرمان تا حد امکان به شعارهایی که داده‌اند عمل کنند. آینده‌ای که پیش‌روی مردم ایران است بسیار حساس و مرتبط با رفتار رئیس جمهوری است که امروز انتخاب می‌شود.
وی گفت: همانطور که گفتم تنها انتظارمان از رئیس جمهور آینده عمل به شعارهایی است که داده‌اند.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا