عمومی

ضرورت توجه ویژه به زیرساخت های ورزشی گیلان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین اسدالله عباسی بعد از ظهر سه شنبه در جمع فعالان جامعه ورزش گیلان گفت: توجه به امور ورزش استان در اولویت کاری مسئولان نیست.

وی با اشاره به امکانات ورزشی گیلان افزود: گیلان قهرمان استان است پروور و افتخار آفرین در بخش های مختلف ورزشی حضور داشته و این اهمیت را در سالن های مختلف ثابت کرده است.

استاندار گیلان تصریح کرد: باید به زیرساخت های ورزشی استان توجه ویژه شود.

عباسی با اشاره به موفقیت علیرضا معصومی گیلانی کشتی گیر در مسابقات جهانی افزود: مدال طلای جوانان گیلانی در عرصه جهانی سر و صدا به پا کرد.

وی با اشاره به استعدادهای نهفته در روستاها و مناطق دورافتاده گیلان در بخش های مختلف افزود: باید بسترهای استعدادیابی، تربیت و پرورش نسل جوان در بخش های مختلف ورزشی فراهم شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه قهرمانان و برترین ورزشکاران اعضای اصلی شورا و مسئولان این اداره هستند، گفت: ورزش امکان پذیر است.

عباسی ورزش و حرکت را یکی از مهم ترین پارامترهای سلامت و نشاط جامعه برشمرد و اظهار داشت: ارتقای کیفیت ورزش بانوان عام و حرفه ای منجر به افزایش سلامت اجتماعی می شود.

وی با تاکید بر تشویق مردم به ورزش افزود: رسانه ها برای ارتقای سلامت اجتماعی و کاهش بیماری ها مردم را به ورزش تشویق کنند.

گیلان استاندارد ба также бер программы спасиботы سلام بانوان ورزشکار تصریح کردند: بانوان گیلانی مهارت های خوبی در ورزش دارند که باید قدر آن را دانست.

عباسی با اشاره به سابقه و توانمندی گیلان در تیمداری در لیگ های ورزشی کیشور افزود: تقویت تیم های فوتبال، والیبال و سایر تیم های ورزشی باید در اولویت قرار گیرد.

وی ادامه داد: توانمندسازی و تقویت تیم های ورزشی باعث ارتقای فعالیت اجتماعی می شود.

استاندارد گیلان با هوچو بخ ماوزا گیرى سلام برخی از ورزشکاران در رویدادهای اخیر در کیشور گفتند: رعایت شئونات دینی و اخلاقی باید مورد توجه ورزشکاران قرار گیرد.

عباسی ورزشکاران گیلانی را پایبند به رویای انقلاب و نظام دانست سلام برخی از چهره های ورزشی به حساب جامعه ورزش نوشته نمی شود.

وی با اشاره به بهبود زیرساخت های ورزشی گیلان افزود: امکانات ورزشی گیلان به راحتی در اختیار افراد برای فعالیت های ورزشی قرار می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا