طرح حامیم وارد عرصه‌های مهم کشور می‌شود

طرح حامیم وارد عرصه‌های مهم کشور می‌شود

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: طرح حامیم در مسیر نیرو‌سازی فعال و مؤثر در عرصه‌های متعدد سیاسی و اجتماعی همانند طرح ولایت وارد عرصه‌های مهم کشور خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های استان بوشهر با حضور در شهرستان جم، با بازدید از مراکز آموزش عالی این شهرستان در نشستی با مسئولان این شهرستان در زمینه برنامه‌های مختلف دفتر نهاد از جمله دوره‌های دانش افزایی، ازدواج دانشجویی، و اقامه نماز، طرح‌های آموزشی و … دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام مسعود داستار مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در این نشست اظهار کرد: توان علمی، راهبردی، فرهنگی و مدیریتی دانشگاه، برای مردم شهرستان جم و صنایع مستقر در این بخش از استان، خدمات ماندگاری ارائه داده است.

وی موقعیت و ظرفیت علمی دانشگاه جم را عاملی مهم در تبدیل شدن این دانشگاه از مرکز به واحد برشمرد و عنوان کرد: بسیاری از مدیران کنونی، تربیت یافتگان مکتب دانشگاه هستند پس باید این ظرفیت با حمایت‌های همه جانبه تقویت شود.

دبیر کمیته استانی طرح حامیم استان بوشهر با ارایه گزارشی از روند اجرایی این طرح گفت: طرح حامیم، رشد و بلوغ فکری علمی و مطالبه‌گری و تقویت روحیه دینی و انقلابی جوانان را هدف قرار داده تا ابتدا در فضای دانشگاه سپس جامعه و در نهایت بخش اداره امور کشور مورد استفاده قرار گیرند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: طرح حامیم در مسیر نیرو سازی فعال و موثر در عرصه‌های متعدد سیاسی و اجتماعی همانند طرح ولایت وارد عرصه‌های مهم کشور خواهد شد. در حقیقت وقتی دولتی مردمی تشکیل می‌شود، برای تقویت نیازمند جوانانی انقلابی، عالم و مؤمن است که بی شک نیرو‌های رشد یافته در طرح‌هایی، مانند حامیم جوانان را آماده پذیرش این مسئولیت‌های خطر خواهد کرد.

دکمه بازگشت به بالا