ورزشی

عکس| دیدار مسی و اینیستا در ژاپن: جمع اسطوره‌ها!

آفتاب‌‌نیوز :

اینترمیامی تابستان گذشته تمام تلاشش را برای تقویت تیمش به کار گرفت و موفق شد لیونل مسی را به همراه سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا به خدمت بگیرد. 

آن‌ها چند روز قبل هم لوئیس سوارز را به این تیم منتقل کردند تا جمع بازیکنان سابق و درخشان بارسلونا در این تیم و در لیگ فوتبال آمریکا جلب شود و بسیاری این تیم را شعبه دوم بارسا خطاب کنند. 

اینترمیامی برای برگزاری تور پیش فصل راهی ژاپن شده است تا بازی تدارکاتی‌ای را در این کشور هم برگزار کند و همین فرصت خوبی برای آندرس اینیستا بود که سری به محل اردوی این تیم بزند و دیداری با هم تیمی‌های سابقش داشته باشد. 

تصاویر مربوط به حضور او در اردوی اینترمیامی با واکنش بسیاری از هواداران بارسا روبرو شده که از دیدن اسطوره‌های این باشگاه که در روزگاری نه چندان دور افتخارات بسیاری را برای این تیم به ارمغان آوردند هیجان‌زده شدند.

عکس| دیدار مسی و اینیستا در ژاپن: جمع اسطوره‌ها!

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا