رویداد روز

قاتل خانواده آبادانی، در محاصره پلیس به زندگی خود پایان داد

روابط عمومی/خوزستان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: عامل تیراندازی مرگبار و قتل چهار نفر از اعضای یک خانواده در آبادان، در محاصره پلیس، با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داد.

سرهنگ سیروس دریکوند امشب (۱۸ دی‌ماه) اظهار کرد: به دنبال وقوع قتل چهار نفر از اعضای یک خانواده در ۱۳ دی‌ماه امسال در یکی از مناطق آبادان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی خبره از پلیس آگاهی استان خوزستان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی به نقل از پلیس، وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با تلاش‌های شبانه‌روزی و به کارگیری روش‌های نوین کشف جرم، قاتل و دو نفر شرور همدست قاتل را در غرب استان تهران شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان گفت: کارآگاهان پلیس، پس از اخذ نیابت قضایی، به محل، اعزام و طی عملیاتی هدفمند، دو شرور همدست قاتل را دستگیر کردند.

سرهنگ دریکوند گفت: در این عملیات‌، قاتل که هیچ راهی برای فرار نداشت، در اقدامی جنون‌آمیز، با اسلحه در اختیار، به زندگی خود پایان داد. 

انتهای پیام 

تیم تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در استفاده از سبک نوشتاری منحصر به فرد هستم. توانایی خلق تاثیر و ارتباط عاطفی با خوانندگان را دارم.
دکمه بازگشت به بالا