ورزشی

قهرمانی حفاری در لیگ برتر تپانچه مردان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، هفته ششم و پایانی شانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه آقایان جمعه، 13 بهمن ماه در سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

در مسابقات معوقه هفته ششم و پایانی لیگ برتر تپانچه که به میزبانی هیات همدان برگزار شد، باشگاه شرکت ملی حفاری برابر هیات البرز به برتری رسید، باشگاه نیروی زمینی ارتش برابر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پیروز شد، شهید لطفی هوا فضای سپاه از سد هیات همدان گذشت و هیات خراسان رضوی برابر غدیر دانشگاه پلیس به پیروزی رسید.

با برگزاری دیدارهای معوقه از هفته ششم، پرونده شانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه آقایان با قهرمانی باشگاه شرکت ملی حفاری و کسب 35 امتیاز بسته شد. همچنین پس از شکست تساوی هیات خراسان رضوی، هیات البرز و نزاجا با 23 امتیاز به ترتیب در جایگاه دوم تا چهارم ایستادند.

رده بندی نهایی تیم‌ها در پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه آقایان به شرح زیر است:

۱- باشگاه شرکت ملی حفاری با ۳۵ امتیاز
۲- هیات خراسان رضوی با ۲۳ امتیاز
۳- هیات البرز با ۲۳ امتیاز
۴- باشگاه نیروی زمینی ارتش با ۲۳ امتیاز
۵- هیات همدان با ۱۹ امتیاز
۶- باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با ۱۹ امتیاز
۷- تیم شهید لطفی هوا فضای سپاه با ۱۹ امتیاز
۸- باشگاه غدیر دانشگاه پلیس با ۷ امتیاز

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا