ورزشی

مخاطب باید اتفاقات «صد در صد مرده» را باور کند/ تئاتر سلیقه است!

یک بازیگر تئاتر در گفت‌وگو با آنا:

مخاطب باید اتفاقات «صد در صد مرده» را باور کند  تئاتر سلیقه است!

شاهین زارع، بازیگر نمایش «صد در صد مرده» گفت: درباره نمایش «صد در صد مرده» باید بگویم مخاطب زمانی از این نمایش لذت می‌برد که اتفاقات را باور کند.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ نمایش «صد در صد مرده» اثر مارکس لید، ترجمه زهرا صفاری و کارگردانی فراز غلامی تا ۲۰ بهمن ماه؛ ساعت ۱۸:۳۰ در تئاتر هامون روی صحنه خواهد رفت.

شاهین زارع، بازیگر نمایش «صد در صد مرده» در گفتگو با آنا گفت: برای بازی کاراکتر مایکل بوید بیش از ۸ ماه تمرین کردم و چالش‌های بسیاری داشتم، سعی‌ام براین بود تا این کاراکتر را از قبل ساخته و روی صحنه بفرستم؛ یکی از سخت‌ترین نقش‌هایی بود که با آن مواجه شدم، زیرا در طول نمایش بار‌ها کاراکتر مایکل سوپرایز می‌شود و تحت تاثیر اتفاقات عجیب و غریب اطرافش قرار می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: پیش از ورود به صحنه مغزم را از هر اتفاقی که قرار است رخ بدهد خالی می‌کنم و هر اتفاقی که رخ می‌دهد در لحظه به آن واکنش نشان می‌دهم، زیرا از ابتدا مایکل یک قاتل نبوده و در طول نمایش تبدیل به یک قاتل می‌شود؛ بنابراین اگر از پیش به موارد و اتفاقات فکر کنم، قطعا در ابتدای نمایش و در برخورد اول با کاراکتر الیزابت موفق نخواهم بود.

زارع اظهار داشت: چیزی که بیشتر از شیوه اجرایی کارگردان برای من جذاب بوده، پشت کار و استعداد کارگردان است. علاوه براین اعتمادی که به کارگردان داشتم، باعث شد تا به چیز دیگری جز نقشم فکر نکنم و مطمئن بودم فراز غلامی بهترین را انتخاب می‌کند.

این هنرمند سینما و تئاتر عنوان کرد: سلیقه هر مخاطب با مخاطب دیگر متفاوت است، اما در مورد نمایش «صد در صد مرده» باید بگویم مخاطب زمانی از این نمایش لذت می‌برد که اتفاقات را باور کند.

وی افزود: بر این باورم که امروزه بیشترین مخاطب را نمایش‌هایی دارد که علاوه بر کمدی، محتوایی نیز برای ارائه داشته باشند؛ بدون شک آثاری که تمام حس‌های بیننده را درگیر می‌کند، طرفدار بیشتری دارد.

زارع در پایان تاکید کرد: حال تئاتر خوب نیست؛ کسی برای ما کاری نکرده و کسی قرار نیست برایمان کاری کند، اما ممنون از تمامی مخاطبین نمایش «صد در صد مرده» که ما را حمایت کردند.

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا