اقتصادی

مزایده ۱۴۸ قطعه زمین تجاری و مسکونی در شهرهای خوزستان

روابط عمومی/خوزستان مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از برگزاری مزایده بزرگ ۱۴۸ قطعه زمین تجاری و مسکونی در شهرهای استان به نمایندگی از سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد.

مسعود بیات منش در گفت و گو با روابط عمومی اظهار کرد: ۱۴۸ قطعه زمین با کاربری تجاری و مسکونی در شهرهای آغاجاری، اهواز، امیدیه، بندر امام خمینی(ره)، بهبهان، باغملک، دزفول، سوسنگرد، ماهشهر و شوشتر از طریق مزایده عمومی و با شرایط نقد و اقساط به فروش می‌رسد.

وی با بیان اینکه این اراضی در ۱۰ شهر خوزستان و به نمایندگی از سازمان ملی زمین و مسکن به مزایده گذاشته شده‌اند، افزود: متقاضیان می‌توانند برای مشاهده کامل مشخصات املاک، اراضی، واحدهای تجاری و مسکونی، مراحل و شرایط مزایده به سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir مراجعه کنند.

بیات منش بیان کرد: تمامی مراحل فراخوان از دریافت اسناد مزایده تا ارائه پیشنهاد مزایده و بازگشایی پاکت‌ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیک دولت بوده است.

وی در خصوص مهلت، زمان و محل دریافت اسناد این مزایده گفت: اسناد این مزایده از تاریخ  ۲۸ بهمن امسال تا ساعت ۱۹ روز سوم اسفندماه از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) www.setadiran.ir ارائه شده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اظهار کرد: آخرین مهلت ارسال پیشنهادات تا ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۱۵ اسفندماه سال جاری است.

بیات منش با اشاره به زمان و محل بررسی پیشنهادها، گفت: پیشنهادات ساعت ۷ روز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه سال جاری در امانیه، خیابان شهید مدرس، سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، بررسی می‌شود.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به پوشش اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد می‌پردازم. با داشتن دانش عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در حوزه اقتصاد، تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا