استانی

مس و الهامی انتخاب خوبی در مقابل هم انجام دادند/ امکانات مس رفسنجان باورنکردنی است

سرمربی مس رفسنجان معتقد است باشگاه مس و آقای الهامی تصمیم متقابل خوبی را نسبت به یکدیگر انجام دادند.

به گزارش روابط عمومی، محرم نویدکیا شامگاه ۲۵ بهمن‌ماه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر هودار تهران اظهار کرد: چند روزی است که به تیم مس رفسنجان اضافه شدم. تمرینات خوبی هم انجام دادیم. واقعیت این است که تیم تمرینات خود را دیر شروع کرده اما از لحاظ جسمانی بازیکنان وضعیت خوبی دارند و تمرینات خوبی انجام دادند. پنجشنبه بازی فوق‌العاده سخت، مهم و سنگین برابر هوادار داریم چون از زمانی که آقای شجاعی مسئولیت این تیم را بر عهده گرفتند چند بازی آخرشان را که نگاه کردیم سبک بازی آنها نسبت به نیم فصل اول خیلی تغییر کرده و خیلی منضبط‌تر بازی می کنند و در ساختار دفاعی خوب عمل می کنند. بازی مستقیم کمتری دارند و سعی می کنند فوتبال زیبایی ارائه دهند و این قابل تحسین است.

او افزود: امیدوارم بتوانیم بازی خوبی را انجام دهیم و بتوانیم با برد مردم را خوشحال کنیم. از هواداران مس دعوت می کنم به ورزشگاه بیایند و تا آنجا که می توانند از تیم حمایت کنند چرا که این یک واقعیت است که در لحظات سخت، بازیکن، باشگاه، مربی و بازیکن نیاز دارد که از او حمایت شود تا تیم مسیرش را روز به روز بهتر به سمت جلو ادامه دهد.

نویدکیا در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط مس رفسنجان چه دلیلی برای انتخاب این تیم به عنوان یکی از مفاخر فوتبال ایران دارد، گفت: این بحث مفصل است و سعی می کنم کوتاه پاسخ دهم. در فوتبال بالاخره یک سرمربی یا باشگاه آنگونه که انتظار دارند مسائل پیش نمی رود. و این یک واقعیت است و در همه تیم های دنیا این اتفاق رخ می دهد. در اول فصل آوردن الهامی تصمیم اشتباهی نبوده ایشان زحمات زیادی کشید و در سالهای قبل رزومه خیلی خوبی داشته اما شرایط تیم خوب پیش نرفته و باشگاه و آقای الهامی به نظرم انتخاب خوبی در مقابل هم انجام دادند. این تیم نفرات خیلی خوبی هم دارد. یکی از دلایلی که باعث شد پیشنهاد مس را قبول کنم این بود که این تیم نفرات خیلی خوبی دارد. درست است نتایج خوبی نداشته اما تیمی است که می توان روی آن مانور داشت تا روز به روز شرایط بهتر و بازیهای بهتری انجام دهد. واقعیت این است که در نیم فصل اول خیلی از نتایج را از دست دادیم و این برای مس رفسنجان واقعا خوب نیست. من جزو مفاخر نیستم من سالها بازیکن سپاهان و دو سال سرمربی سپاهان بودم.

سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به اینکه چرا با وجود پیشنهاد مس رفسنجان در اول فصل به این تیم ملحق نشد، گفت: اول فصل خیلی هم صادقانه با من صحبت کردند و من جزو گزینه ها بودم و در مورد مسائلی مفصل با هم حرف زدیم و یکی دو جلسه خیلی طولانی با مدیرعامل باشگاه داشتیم اما به جمع بندی رسیدند با کسی دیگر کار کنند و سلیقه است و برای این موضوعات نه ناراحت می شوم نه برای من مهم است. در فوتبال حرفه ای جزئی از این شغل است و باید قبول کنی سلایق شاید برای شما خوب پیش نرود. در نیم فصل هم صحبت جزئی داشتیم اما باز هم تصمیم گرفتند با آقای دقیقی کار کنند اما خب آن اتفاق افتاد و دوباره تماس گرفتند و صحبت کردیم. اما خیلی طول نکشید چون می دانستم این تیم نفرات و شالکه خوبی دارد فکر کردم می توانم به این تیم کمک کنم.

وی درباره امکانات مس رفسنجان نیز گفت: خیلی خوب و باورنکردنی بود. برای من جاهایی سوال برانگیز است و این تیم شرایطش را دارد که در آینده خیلی از بزرگترین تیم های ایران شود. اما به حرف و سخنرانی نیست و باید کار کرد و این مسئله زمان بر است. برای تیم سپاهان نیز ۲۰ تا ۲۵ سال زحمت کشیده شده که به اینجا رسیده است. امکانات فوق العاده است اما نیاز به حمایت و کار داریم که تبدیل به تیم بزرگ شویم.

نویدکیا درباره موسس باشگاه سپاهان که یک رفسنجانی است، گفت: مرحوم حریری برای من قابل احترام است و بنیانگذار سپاهان بودند که این تیم به مرور زمان به اینجا برسد. مردم اصفهان همیشه به من محبت دارند و سپاهان را همیشه دوست داشتم و دارم اما الان سرمربی مس رفسنجان هستم و روزی هم ممکن است مقابل سپاهان مسابقه دهیم و این از جذابیت های این شغل است و امیورام آنها هم موفق باشند. تمام تلاشم را می کنم که به باشگاه و تیم مس کمک کنم.

سرمربی مس رفسنجان درباره جذب نفرات جدید و جدا شدن برخی بازیکنان مس در نیم فصل نیز گفت: باید واقع بینانه حرف بزنیم. شرایط سختی داریم و نمی توانیم مانور مالی بدهیم به اندازه کافی نفرات داریم اما در شرایط سخت اگر گیر افتادیم بازیکن هم بگیریم. اصرار ندارم به هر قیمتی هر بازیکنی را بگیریم. یکی دو بازیکن را داریم که هنوز شائبه های برای ماندن با رفتن آنها وجود دارد و بعد تصمیم نهایی را می گیریم که چه کسی می تواند به تیم کمک کند. کیفیت بازیکنان و پست هایی که نفر کم داریم در جذب بازیکن برای ما مهم است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا