استانی

مشکل 4 هزار نفر در ملاقات‌های مردمی با دادستان همدان رسیدگی شده است

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی از همدان، به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان همدان، حسن خانجانی موقر در حاشیه ملاقات مردمی به مناسب گرامیداشت یوم الله دهه مبارک فجر، گفت: این ملاقات‌ها منحصراً به مناسبت‌هایی به مانند دهه مبارک فجر نیست، بلکه به طور مستمر در طول سال و هر هفته دوشنبه‌ها و گاهی با حضور در مساجد و در روزهای دیگر هفته، توسط این دادستانی و معاونان انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این مردم ولی نعمتان انقلاب هستند و حق بزرگی بر گردن تک تک مسئولان دارند، افزود: ما خود را مؤظف به پاسخگویی به مردم و گره گشایی از مشکلاتشان در حیطه کاری خود می‌دانیم.

دادستان همدان عمده مشکلات مردمی مطرح شده را با دستگاه های اجرایی دانست و گفت: درخواست مرخصی از زندان و یا پابند الکترونیکی، رأی باز و رأی کار، عفو و بخشودگی، مساعدت در امور وثیقه و اعتراض به روند رسیدگی و تقاضای تسریع از دیگر تقاضاهای مراجعه کنندگان بوده است.

وی با تأکید بر اینکه رسیدگی به امور مردم و تکریم آنان از اصول انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: در جلسات پرسش و پاسخ با گروه های مردم نهاد و یا دانشجویی نیز، مسایل و مشکلات مردمی مطرح و پیگیری های لازم در این باره انجام شده است.

دکمه بازگشت به بالا