ورزشی

معاون دانشگاه آزاد گیلان رتبه برتر عملکردی سازمان بسیج مستضعفین را کسب کرد

معاون دانشگاه آزاد گیلان رتبه برتر عملکردی سازمان بسیج مستضعفین را کسب کرد

معاون آموزشی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان و مسئول خواهران سازمان بسیج اساتید سپاه قدس گیلان رتبه برتر عملکردی سازمان بسیج مستضعفین کشور را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، بتول مهرگان، معاون آموزشی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان و مسئول خواهران سازمان بسیج اساتید سپاه قدس گیلان توانست در ارزیابی و جمع‌بندی تیم‌های نظارتی سازمان بسیج مستضعفین در سال ۱۴۰۱ از سپاه قدس استان گیلان مقام برتر را از نظر «عملکرد مطلوب» به خود اختصاص دهد.

در متن این تقدیر نامه که توسط غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صادر شده، آمده است: «براساس جمع‌بندی تیم‌های نظارتی سازمان بسیج مستضعفین در سال ۱۴۰۱ از سپاه قدس گیلان، بدین‌وسیله از عملکرد مطلوب جنابعالی به عنوان مسئول خواهران سازمان بسیج اساتید سپاه قدس استان گیلان صمیمانه تقدیر و تشکر می‌‌کنم.»

معاون دانشگاه آزاد گیلان رتبه برتر عملکردی سازمان بسیج مستضعفین را کسب کرد

در متن این تقدیرنامه اضافه شده است: «امید است با توکل بر خداوند متعال در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم و نصب‌العین قرار دادن رهنمود‌ها و فرامین فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای درراستای خدمت به اسلام و پاسداری از دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.»

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا