بین المللی

معاون وزیر ورزش: خطیر و نکونام اختلاف ندارند، بحث‌های سلیقه‌ای دارند! / ورود می‌کنیم تا مشکلات حل شود+فیلم

معاون وزیر ورزش: خطیر و نکونام اختلاف ندارند، بحث‌های سلیقه‌ای دارند!   ورود می‌کنیم تا مشکلات حل شود+فیلم

معاون وزیر ورزش گفت: تلاش می‌کنیم تا به اختلاف سرمربی و مدیرعامل استقلال ورود کنیم و این اختلافات حل شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، شروین اسبقیان پس از مجمع عمومی فدراسیون تیراندازی اظهار کرد: مجمع بسیار خوبی بود. گزارش حسابرسی را داشتیم. مواردی بود که فرصتی داده شد تا ان‌شاءالله اصلاح شود. در کلیات مجمع بسیار خوبی بود. دغدغه‌های هیئت‌های استانی را شنیدیم. رشته‌های پایه و پر مدال در اولویت وزارت ورزش هستند. رشته تیراندازی هم تا به امروز چهار سهمیه المپیک را گرفته است؛ بنابراین باید مورد توجه قرار بگیرد. دستورات وزیر ورزش هم برای رشته‌هایی که المپیکی هستند و ما در حال آماده شدن برای این رویداد و اولویت اول ما حضور موفقیت آمیز در بازی‌های المپیک است، ان‌شاءالله بر این مبنا باید توجهات لازم را تا شروع المپیک داشته باشیم. مواردی که استان‌ها داشتند را یادداشت کردم که پیگیری می‌شود تا حل و فصل شود.

وی در خصوص بودجه‌ای که در اختیار فدراسیون‌ها قرار گرفته، گفت: ۷۰ درصد کلیات است و این بنا را داریم تا پایان شال که این ۷۰ درصد را به کلیه فدراسیون‌ها بپردازیم. بعضی از فدراسیون‌ها تا پایان سال به صددرصد می‌رسند. فدراسیون‌ها اولویت‌دار، آنهایی که کسب سهمیه کردند، آنهایی که کسب سهمیه المپیک می‌کنند، در اولویت وزارت ورزش و معاونت توسعه قهرمانی و حرفه‌ای قرار می‌گیرند.  

معاون وزیر ورزش در مورد اعلام پاداش مدال‌آوران المپیک پاریس از سوی کمیته ملی المپیک و جمع‌بندی وزارت ورزش گفت: در حال جمع‌بندی هستیم تا به زودی اعلام کنیم تا ایجاد انگیزه بین قهرمانان کند و افتخارآفرینی کنند.

اسبقیان در مورد اینکه رئیس فدراسیون کاراته عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شده و باید از فدراسیون کاراته برود، گفت: طباطبایی عضو هیئت رئیسه است، بنابراین بنا بر قوانین و مستندات باید تغییراتی صورت بگیرد.  

وی در خصوص اینکه وزارت ورزش قصد ورود به اختلافات مدیرعامل و سرمربی استقلال دارد، تصریح کرد: توصیه وزارت ورزش پرهیز از اختلافات است. همه ما در راستای پیشبرد ورزش کشور تلاش می‌کنیم. قطعاَ این موارد هم بین سرمربی و مدیرعامل استقلال حل و فصل می‌شود. استقلال و پرسپولیس مورد حمایت معنوی و مدیریتی ما هستند. تلاش می‌کنیم تا ورود کنیم و این اختلافات حل شود. اختلافی نیست و بحث‌های سلیقه‌ای است که امیدوارم حل و فصل شود. توصیه می‌کنیم در یک فضای صمیمی و دوستانه مشکلات مطرح و حل شود.

کارگروه خبری مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای اقتصادی جهانی. با توجه به دانش در زمینه اقتصاد جهانی، به شما اخبار مهم و تحلیل‌هایی را درباره تغییرات اقتصادی جهانی ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما نکات کلیدی اقتصادی را بیان می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا