نسخ تیم های دانشجویی برای “علاج اقتصاد”

روابط عمومی/سمنان نخستین جشنواره ملی علاج اقتصاد با حضور دانشجویانی از سراسر کشور به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد.

محمد سجاد عربیان دبیر انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه سمنان،16 خردادماه از برگزاری اختتامیه این جشنواره ملی خبر داد و اظهار کرد: نخستین جشنواره ملی علاج اقتصاد با محوریت بهبود وضعیت نظام اقتصادی و مدیریتی کشور برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جشنواره دانشجویان و دانشگاهیانی از دانشگاه های مختلف به صورت تیمی و انفرادی خلاصه ای از ایده خود را در راستای محورهای این جشنواره به صورت مکتوب برای دبیرخانه جشنواره ارسال و بعد از بررسی داوران، ایده های برتر و خلاقانه جهت دفاع و تشریح به صورت حضوری ارائه و سرانجام پنج ایده شاخص، منتخب انتخاب شدند .

دبیر انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه سمنان، خاطرنشان کرد: ایجاد روحیه رقابت سالم در میان دانشجویان، دستیابی به راهکارهای برجسته و قابل اجرا در زمینه بهبود نظام اقتصادی کشور و توسعه فعالیت های پژوهشی و علمی دانشجویان از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره بود.

وی تصریح کرد: این جشنواره با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از دانشجویان و اساتید دانشگاه های سراسر کشور به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد.

دبیر انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه سمنان همچنین از رونمایی از کتاب علاج اقتصاد در دانشگاه سمنان در اختتامیه این جشنواره خبر داد و افزود: جشنواره ملی علاج اقتصاد به همت انجمن علمی دانشجویی اقتصاد، مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان، مرکز کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه، مدیریت بانک های سپه استان و… برگزار شد.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل