نقش نیروی دریایی بر تحولات کنونی در منطقه بسیار تاثیر گذار است

روابط عمومی/گیلان رئیس کل دادگستری گیلان گفت: نقش نیروی دریایی بر حفظ قدرت و سیادت دریایی جمهوری اسلامی ایران و تحولات کنونی در منطقه بسیار تاثیر گذار است.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی امروز، ۱۰ تیر ماه در دیدار دریادار دوم ستاد فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا(ع) نداجا به مناسبت هفته قوه قضائیه با تقدیر از زحمات تمامی نیروهای نظامی در برقراری امنیت و آرامش در کشور، اظهار کرد: نقش نیروی دریایی بر حفظ قدرت و سیادت دریایی جمهوری اسلامی ایران و تحولات کنونی در منطقه بسیار تاثیر گذار است.

وی افزود: باید تمامی سازمان‌ها و نهادها با تعامل، هم افزایی و هم‌فکری در مسیر ارتقاء و پیشرفت کشور عزیزمان گام بردارند.

نقش نیروی دریایی بر تحولات کنونی در منطقه بسیار تاثیر گذار است

دیدار مدیر عامل مخابرات گیلان با رئیس کل دادگستری 

رئیس کل دادگستری استان گیلان با قدردانی از تمامی مدیران و مسئولان استان در برپایی انتخاباتی سالم و با شکوه تصریح کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و باید خدمت شایسته و صادقانه ای به مردم ارائه دهیم و با این خدمت رسانی دین خود را به شهدا و امام شهدا ادا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه رضایت خداوند در گرو تحصیل رضایت مردم است، افزود: تمام دین در خدمت به مردم خلاصه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، رئیس شورای قضایی گیلان، حضرت امیرالمومنین (ع) را الگوی حکمرانی اسلامی دانست و افزود: باید در بین یکدیگر با رحم و مروت و مهربانی رفتار کنیم و با دشمنان خدا و کفار با شدت و قاطعیت برخورد کنیم.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا