نمایشگاه «چهل/سی» افتتاح می شود/ روایتی از سی هنرمند که چهل ساله بودند

نمایشگاه «چهل سی» افتتاح می شود  روایتی از سی هنرمند که چهل ساله بودند

نمایشگاه «چهل/سی» با نمایش آثاری از سی هنرمند که در زمان تهیه‌ مصاحبه‌های کتابی به این نام، چهل ساله بودند، روز جمعه، ۲۲ تیر در گالری آرتیبیشن افتتاح می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، این نمایشگاه در راستای انتشار کتابی به همین نام به تالیف شهروز نظری از نشر «تالار هنر» شکل گرفته است.

کتاب «چهل/ سی» شامل مصاحبه‌های شهروز نظری با سی هنرمند است که آثارشان در این نمایشگاه روی دیوار می‌رود. همچنین در این نمایشگاه، علاوه بر آثار نقاشی، مجسمه، ویدئوآرت و عکس، کتاب «چهل/سی» نیز برای مخاطبان ارائه می‌شود و قابل خرید است.

هنرمندان این نمایشگاه عبارت اند از: شهریار احمدی، ژینوس تقی‌زاده، پویا آریان‌پور، میمی امینی، بهرنگ صمدزادگان، سهند حسامیان، رضا آرامش، گوهر دشتی، حمید بهرامی، صادق تیرافکن، حامد رشتیان، مرتضی زاهدی، حسین سلطانی، بزرگمهر حسین‌پور، کامبیز صبری، فرهاد فزونی، ارسیا مقدم، پیمان هوشمند‌زاده، کسری گلرنگ، فرهاد گاوزن، امیرعلی قاسمی.
همچنین در هفته آتی اطلاعات مرتبط با برگزاری نشست پرسش و پاسخ درباره کتاب نیز اعلام خواهد شد.

نمایشگاه «چهل/سی» از روز جمعه، ۲۲ تیر ماه تا روز یکشنبه، ۷ مرداد ادامه دارد. این نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۲۰:۰۰ و روز‌های جمعه از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰ در گالری آرتیبیشن قابل بازدید است. نشانی: خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک‌وی، بعد از خیابان فرشته، رو به روی بانک صنعت و معدن، پلاک ۲۷۹۸، مجموعه‌ی آرتهال، گالری آرتیبیشن.

دکمه بازگشت به بالا