نکاتی که هنگام خرید کولر گازی ال جی دوال اینورتر12000 تاپ فروش بایستی در نظر گرفت

کولر گازی 12000 ال جی با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا نیاز به یک وسیله ای که بتواند هوا را خنک کند احساس می شود. کولرها نمونه ای از این وسایل خنک کننده هستند که از آن ها می توان برای خنک کردن دمای محیط استفاده کرد. کولر گازی نیز یک نمونه از این کولرها است که می توان از آن برای کاهش دمای محیط و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی کمک گرفت. شرکت هایی با برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که با ارائه کولر گازی هایی با ویژگی های مختلف سعی در پیشی گرفتن از رقبای خود می کنند. یکی از این شرکت ها که همواره در عرصه رقابت حظوری پر رنگ دارد شرکت ال جی است.

کولر گازی 12000 ال جی همان طور که می دانید از محصولات شرکت بزرگ و محبوب ال جی است که توانایی بسیاری در تولید محصولات الکتریکی دارد. بیشترین محصولات این شرکت در گروه تهویه مطبوع قرار دارد. یکی از محصولات الکتریکی که در گروه تهویه مطبوع هوا قرار دارد کولر گازی است.

یکی از ویژگی های کلی کولرهای گازی این است که از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده اند.

  • قسمت خارجی

در قسمت خارجی دستگاه می تواند وظیفه خنک نگه داشتن گاز را بر عهده بگیرد و حمل و نصب آن نیز خارج از محیط اتاق می باشد. قسمت خارجی کولر دارای بدنه فلزی می باشد و به طور معمول بر روی پایه نصب می شود.

  • قسمت داخلی

قسمت داخلی کولر دقیقا در فضایی نصب می شود که شما قصد نصب آن را دارید. در قسمت داخلی شما می توانید به خوبی تنظیمات مربوط به آن را انجام بدهید.

در ادامه مقاله می خواهیم به بررسی کولر گازی 12000 ال جی بپردازیم. پس اگر قصد خرید از این محصول را دارید با ما همراه باشید.

کولر گازی ال جی یکی از کولر های گازی کم مصرف نیز می باشد که نسبت به رده های خود یکی از بهترین کولر های گازی شناخته می شود.

آشنایی با ویژگی های کولر گازی 12000

  • طراحی و ساخت

شرکت ال جی کولر گازی خود را با ظرفیت 12000 روانه بازار کرده است. این کولر در رده های کولرهای اینورتر قرار دارد و بسیار عالی و باکیفیت است فضایی در حدود ۳۰ متر را برای شما پوشش می دهد. موتو ر این محصول از نوع روتاری است که نسبت به مدل های پیستونی قدیمی از صدای کمتری و همچنین از مصرف انرژی پایین تری بر خوردار هست. بازده انرژی این کولر در مقایسه با کولرهای آبی بسیار بالا است از همین رو صرفه اقتصادی بیشتر نسبت به کولرهای آبی دارد. نوع کمپرسور این مدل به گونه ای طراحی و ساخته شده است که می تواند تا دمای ۵۴ درجه را تحمل کند این ویژگی باعث می شود تا بتوان از کولرهای گازی در مناطق گرم و خشک نیز استفاده کرد.

همچنین در نگاه اول این کولر گازی دارای طراحی و ظاهری زیبا است که می تواند باعث زیبایی محیط شما شود و همچنین این کولر گازی دارای ابعاد و وزنی کم است که نصب آن را برای شما راحت تر می کند. جهت دیدن عکس های بیشتردر این زمینه به سایت مرجع مراجعه نمایید.

ویژگی های کولر گازی 12000 ال جی

▪ این کولر گازی مزیت کم مصرفی را دارا می باشد که میتواند برچسب +++A را دریافت کند.

▪ ظرفیت این مدل کولر گازی برابر با 12000 است که محیطی به متراژ ۳۰ متر مکعب را می تواند به راحتی خنک نگه دارد.

▪ کولر گازی ال جی 12000 توان پرتاب باد را تا ۱۰ متر دارا می باشد.

▪ دارای حالت خواب که با الگو گیری از روند خواب طبیعی در طول شب توانسته خواب شیرینی به شما مخصوصا کودکانتان هدیه کند.

▪ باله هایی که مسیر هوا را بالا و پایین می کنند مانند اکثر کولر گازی های ال جی.

▪ این مدل همانند انواع کولر های گازی ال جی دارای کویل کاملا مسی است که نسبت به آلمینیومی اش محکم تر و تمیز کردن ان راحت تر است.

▪ کاهش مصرف انرژی تا ۴۰ درصد

  • قیمت برخی مدل های کولر گازی ال جی 12000

▪ کولر گازی ال جی 12000 اینورتر دار، کم مصرف، مدل، ۲۰۱۹ قیمت ۰۰۰/۵۰۰/۵

▪ کولر گازی ال جی 12000 گرم و سرد، کم مصرف قیمت ۰۰۰/۹۹۰/۵ تومان

▪ کولر گازی ال جی کم مصرف قیمت ۰۰۰/۲۵۰/۵

 

مشخصات تماس تاپ فروش

آدرس فروشگاه : ایران ، استان کردستان، شهر بانه

همراه مدیریت : 09170840644

info@topfroosh.com

 

سایت هدف:

https://topfroosh.com/shop/کولرگازی-12000-الجی/

 

دکمه بازگشت به بالا