نیاز به استمرار راه شهید رئیسی داریم‌

شهید رئیسی

روابط عمومی/فارس رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با بیان خدمات شهید آیت‌الله رئیسی برای رفع مشکلات کشور بر ضرورت استمرار راه ایشان برای حل کامل مشکلات تأکید کرد و خواستار مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ملک‌مکان در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی، ضمن تشکر از عموم مردم فارس هم از بابت انجام وظیفه و هم بابت حق انتخاب احساس تکلیف کردند و در دوره اول انتخابات حضور پیدا کردند، بیان کرد: اگرچه مشارکت مردم ۴۰ درصد بود، اما توقع می‌رود در انتخابات پیش‌رو مشارکت بیشتر باشد.

وی با اشاره به اثر مشارکت حداکثری در انتخابات تصریح کرد: بنابر فرمایش رهبری برای حفظ، بقا، تداوم و تضمین نظام ضرورت دارد مردم مشارکت بیشتری در انتخابات داشته باشند.

ملک‌مکان بیان کرد: کاندیدای متعددی از دو طیف مشهور کشور حضور داشتند لذا کسی بهانه‌ای برای مشارکت در انتخابات ندارد. اکنون که انتخابات به مرحله دوم کشیده شده است نامزدهای انتخابی از دو جناح متفاوت در زمینه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نظرات و برنامه‌هایی دارند و فرصت مناسبی برای مردم به وجود آمده است تا از این دو تفکر یکی را انتخاب کنند و آینده کشور را به رئیس جمهور منتخب بسپارند اما آنچه مورد تأکید است این است که انتخابات و حضور مردم سرنوشت‌ساز، ضروری و لازم است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس ادامه داد: دشمنان در خارج از کشور چشم به انتخابات جمهوری اسلامی دارند تا ببینند مردم چگونه در انتخابات ظاهر می‌شوند و چگونه از نظام و کشورشان حمایت می‌کنند. جبهه مقاومت، مردم مظلوم غزه، یمن و لبنان هم  چشم به انتخابات دوخته‌اند. چون فردی که انتخاب می‌شود باید به طور جدی حامی جبهه مقاومت باشد.

ملک مکان تصریح کرد: در کشور خودمان که وضعیت کاملاً مشخص است. مشکلات اقتصادی و معیشتی وجود دارد و علی‌رغم تلاش‌های بسیار خوبی که شهیدآیت‌الله رئیسی انجام داده‌اند، کشور را به پیش بردند و باعث ایجاد تحول شدند، اما نیاز به استمرار این مسیر برای رفع مشکلات کاملاً حس می‌شود تا بتواند به نتیجه نهایی برسد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با یادآوری منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص شهید آیت‌الله رئیسی که اگر زنده مانده بودند، بسیاری از مشکلات کشور حل می‌شد، گفت: فرد منتخب باید همین دیدگاه و مسیر را ادامه بدهد و اگر ضعفی وجود دارد آن‌ها را مرتفع کند.

وی با ابراز امیدواری از  حضور پر شور مردم در پای صندوق‌های رأی گفت: ان‌شاءالله مردم حضور پررنگی در انتخابات داشته باشند و امیدواریم در فرصت باقیمانده تبلیغات، کاندیدای ریاست جمهوری صاف و صریح و روشن دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود را دقیقاً بیان و روشن کنند که چه برنامه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دارند و همچنین مردم با دقت این برنامه‌ها را دنبال کنند. با توجه به تجربه گذشته، کشور متحمل ضرر نشده و به عقب رانده نشود. باید دقت بسیاری صورت بگیرد تا گذشته دوباره تکرار نشود.

ملک‌مکان ادامه داد: مردم صف‌های روغن و مرغ، خاموشی‌های برق در اوج گرمای تابستان را به یاد بیاورند نباید قضایا و مشکلات گذشته تکرار شود. ما در این سه سال دولت شهید رئیسی نگران قطعی برق و صف روغن و مرغ نبودیم. خیال مقام معظم رهبری از بابت سیاست‌های خارجی و بین‌المللی راحت بود که این دولت، شجاع و مقاوم در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا و اسرائیل می‌ایستد. یک دولت این‌چنینی باید قدرت را به دست بگیرد و ان‌شاءالله مردم به این شاخصه‌ها و ویژگی‌ها توجه کنند و فراموش نکنند که زمان تحویل دولت به آیت‌الله رئیسی وزرای دولت قبل اعلام کردند که حتی حقوق کارمندان در ماه پیش‌رو را نمی‌توانیم پرداخت کنیم، یعنی وضعیت کشور به اینجا رسیده بود.

ملک مکان تصریح کرد: امیدوار هستیم که با انتخاب خوب و شایسته بتوانیم ۴ سال و یا حتی ۸ سال آینده کشور را تضمین کنیم و با ایده‌ها و برنامه‌های بسیار خوب ان‌شاءالله لطمه‌ای به کشور وارد نشود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا