بین المللی

هفته هفدهم لیگ برتر| پرسپولیس صفر تراکتور صفر تا پایان نیمه اول

هفته هفدهم لیگ برتر| پرسپولیس صفر تراکتور صفر تا پایان نیمه اول

نیمه اول دیدار پرسپولیس و تراکتور گلی برای دو تیم در بر نداشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، تیم‌های پرسپولیس و تراکتور در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان ۴۵ دقیقه اول، به تساوی بدون گل رسیدند.

داور: وحید کاظمی

اخطار: سروش رفیعی (پرسپولیس) ؛ شجاع خلیل زاده (تراکتور)

گل: ——

ترکیب پرسپولیس:علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمدحسین کنعانی‌زادگان، گئوری گولسیانی، مسعود ریگی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، شهاب زاهدی.

ترکیب تراکتور: حسین پورحمیدی، شجاع خلیل‌زاده، عارف آقاسی، سیامک نعمتی، سعید کریم آذر، صفا هادی، ریکاردو آلوز، سید مهدی حسینی، گوستاوو واگنین، امیرحسین حسین‌زاده و رحمان جعفری. 

دو تیم بازی محتاطی را در دستور کار داشتند و به مرور زمان این پرسپولیس بود که موقعیت‌های بیشتری را روی دروازه حریف خلق کرد. تراکتور به ندرت صاحب فرصت شد و خوش شانس بود که پرسپولیس نتوانست از موقعیت‌های خود استفاده کند.

کارگروه خبری مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای اقتصادی جهانی. با توجه به دانش در زمینه اقتصاد جهانی، به شما اخبار مهم و تحلیل‌هایی را درباره تغییرات اقتصادی جهانی ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما نکات کلیدی اقتصادی را بیان می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا