استانی

همایش بین‌المللی «هزاره شیخ جام» برگزار می‌شود/ دریافت ۲۲۷ مقاله داخلی و خارجی

حمید شهابی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا از برگزاری اولین همایش بین المللی شهرستان تربت جام به نام شیخ جم عارف و شاعری در این شهر خبر داد. این دانشگاه

وی گفت: این همایش با حمایت اقشار مختلف مردم با تشکیل ستاد مردمی استانداری و همکاری مراکز آموزشی و فرهنگی شهرستان و مجموعه بقعه شیخ احمد جامی به میزبانی و هماهنگی برگزار می شود. توسط دانشگاه آزاد اسلامی تربت جام در تاریخ 22 و 23 تیر 1401.

شهابی افزود: برخی از مسئولان کشور، استان ها و چهره های کشور فرهنگی کشور از جمله بنگلادش، پاکستان، هند، قزاقستان، ترکیه، ازبکستان، افغانستان و تاجیکستان برای حضور در این همایش دعوت شده اند.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 156 مقاله داخلی و 71 مقاله خارجی به دبیرخانه همایش ارسال شده است، گفت: با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می شود، تمامی مقالات پس از پایان به این همایش ارسال شده است. محتوای سیویلیکا و کنسرسیوم دارای نمایندگی ملی خواهد بود و نویسندگان مقاله می توانند گواهی حضور در کنفرانس را دریافت کرده و از امتیازات علمی بهره مند شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام گفت: علاوه بر برنامه های علمی، بازدیدهای فرهنگی و برنامه های مذهبی و سنتی برای شرکت کنندگان در این مراسم در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/4129/

دکمه بازگشت به بالا