چرا باید از نخ دندان استفاده کرد؟

چرا باید از ویال استفاده شود

درد دندان معمولاً در اثر پلاك روی دندانها و فكهای قرمز ایجاد می شود (پلاك های بی رنگ و زرد كه روی دندان ها ظاهر می شود). پلاک اکوسیستم پیچیده ای از 800 باکتری مختلف است که در دهان ما زندگی می کند.

این اکوسیستم مانند یک شهر است و گودزیلا آن را از بین می برد. با این حال ، باکتری ها می توانند زیرساخت های خود را به سرعت و کارآمد ترمیم کنند ، بنابراین مرتباً تمیز شوند. با این وجود مسواک زدن در از بین بردن پلاک بین دندان مؤثر نیست و تجمع این باکتری ها در دندان ها می تواند منجر به درد دندان شود ، بنابراین استفاده از فلور دندان ضروری است.

اگر پلاک به اندازه کافی طولانی در دندان بماند ، بزاق آن را به جامد بنام کلسیفیکاسیون تبدیل می کند ، که می تواند منجر به ایجاد بیماری لثه شود. برای جدا کردن این مفصل باید از دستگاه های مخصوص دندانپزشکی استفاده شود.

چرا باید از ویال استفاده شود

چرا چانه قرمز خونریزی می کند؟

درست همانطور که یک دندانپزشک هنگام دیدن پزشک فشار خون شما را اندازه می گیرد ، دندانپزشک انگشتان شما را معاینه می کند تا ببیند چقدر سالم هستند. انواع زیاد نیز می تواند منجر به ریزش دندان ، دندانهای زرد و قهوه ای و تنفس ضعیف شود.

نیاز به درمان به وضعیت فعلی دندان ها بستگی دارد. در موارد خاص مانند شکاف بین دندانها یا ایمپلنت های دندانی از آنها استفاده نمی شود ، آنها باید با یک برس مخصوص ساخته شوند.

sciencealert.com

2121

دکمه بازگشت به بالا