جامعه

کارخانه سیمان دورود به صندوق توسعه ملی محیط زیست معرفی می‌شود

روابط عمومی/لرستان مدیر حفاظت محیط زیست لرستان گفت: کارخانه سیمان به صندوق توسعه ملی محیط زیست معرفی شد.

وی امروز بیست و پنجم آذرماه در نشست مشترک با مدیران کارخانه سیمان شهرستان دورود برای رفع مشکلات زیست محیطی این صنعت که در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان برگزار شد، اظهار داشت: سیمان دورود کارخانه یکی از بزرگترین صنایع استان است و به همین دلیل در حوزه شهری باید راهکارهای مناسب و موثری برای رفع نگرانی شهروندان ارائه کرد.

وی با اشاره به اینکه فاز 3 این کارخانه با استفاده از دو الکتروفیلتر پشت سر هم به دلیل برق گرفتگی جایگزین شد و ممکن است آلودگی ایجاد کند، گفت: محیط زیست جنگلبانی آماده دریافت تسهیلات برای این صنعت به منظور رفع مشکلات است. مشکل آلودگی.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از پیگیری های لازم برای تامین گاز مورد نیاز صنعت در فصل سرما به منظور جلوگیری از استفاده از سایر سوخت های آلاینده هوا خبر داد.

مدیرعامل کارخانه سیمان درود در پایان این نشست اظهار داشت: کارخانه سیمان درود آمادگی پاسخگویی مناسب به الزامات زیست محیطی را دارد و می داند که ملزم به رعایت الزامات زیست محیطی است.

ساکی افزود: بخشی از اعتبار ایجاد سیمان فاز 3 فیلتراسیون جدید با پیگیری های انجام شده تامین شده است و در صورت کمک صندوق ملی محیط زیست تا کمتر از 18 ماه آینده مشکلات زیست محیطی کارخانه سیمان به طور کامل برطرف می شود. .

به گزارش ما، در پایان این جلسه مقرر شد کارخانه سیمان با همکاری و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان نسبت به به روز رسانی کارخانه جهت جلوگیری از برق گرفتگی و اتصال کوتاه در یک دوره اقدام کند. 18 ماهه فاز 3 و تهیه فیلتری کارآمد برای این منظور و بهره گیری از آن و رفع کامل نگرانی شهروندان در این زمینه.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا