ورزشی

کری قلعه نویی با مهاجمان تیم ملی ایران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اعزامی آنلاین به قطر، تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۸:۱۵ امروز به وقت محلی در دوحه قطر برگزار شد.

* قبل از ورود بازیکنان به زمین، آندرانیک تیموریان در پاسخ به سوال خبرنگار آنلاین مبنی بر اینکه این بار کت تن کیست گفت: بگذار بچه‌ها بیایند و از آنها بپرسم!

* امیر قلعه‌نویی نیز پیش از شروع تمرین، چالش شوت دقیق را با سردار آزمون، مهدی ترابی و محمدحسین کنعانی‌زادگان انجام داد.

* شجاع خلیل زاده و امید ابراهیمی پیش از شروع تمرین با رسانه‌ها صحبت کردند. هر دو بازیکن روی این موضوع تاکید داشتند که بازی با ژاپن فراموش شده و تمام تمرکز خود را معطوف دیدار با قطر کرده‌اند.

* ملی پوشان پس از صحبت‌های ابتدایی قلعه‌نویی و انجام حرکات کششی به ۳ گروه با کاورهای نارنجی و سفید تقسیم شده و به نرم دوی بین میله‌های نصب شده در زمین پرداختند.

* انگیزه و روحیه ملی‌پوشان با توجه به پیروزی مقابل ژاپن بسیار بالا بود.

* رسانه‌هایی از ازبکستان، قطر و ژاپن در این تمرین حضور داشتند.

* هنگام ورود بازیکنان به محل تمرین کمپ الریان قطر صدای مداحی شنیده می‌شد که تعدادی از خبرنگاران حدس زدند توسط مهدی طارمی پخش شد تا فضای رختکن را تحت تأثیر قرار دهد.

تیم ملی از ساعت ۱۸:۳۰ چهارشنبه در ورزشگاه الثمامه به مصاف قطر می‌رود.

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا