ورزشی

کنایه تند به بیرانوند؛ از نسل طلایی حرف می‌زند ولی گل مفت می‌خورد

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی؛ فرهاد کاظمی، مربی اسبق تیم‌های لیگ برتری شب گذشته در یک گفتگوی تلویزیونی در خصوص عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا صحبت کرد.

او که انتقاداتی به شرایط تیم ملی داشت، در این خصوص گفت: «بازیکنان ما از جو ورزشگاه ترسیدند؟ پس چرا روز قبل می‌گفتند ما قهرمان هستیم؟ آقای بیرانوند که می‌گوید ما بهترین نسل هستیم، خب شما یکی از بهترین دروازه‌بان‌های ایران و آسیا هستی ولی روی گلی که از اکرم عفیف خوردی اصول دروازه‌بانی چیست؟ اگر به جای دست مخالف با این دست می‌رفتی می‌گرفتی. من مربی باید همه چی بلد باشم. گل دومی که خوردیم گل مفت بود. ایرادی ندارد بگوییم ما بد بودیم. اختلاف ما با سوریه 3 گل است. ما خیلی چیزها را باختیم. تمرکز ما روی رسانه‌های ایران بود که چه بگوییم. ما می‌گفتیم می‌خواهیم قهرمان شویم ولی اینکه بگوییم جو سنگین بود با قهرمانی جور در نمی‌آید. شما جلوی 100 هزار تماشاگر هم بازی کرده‌اید. اگر به جو باشد، کلن بعد از دورتموند بیشترین تماشاگر را در آلمان دارد، خب باید قهرمان شود!»

258 258

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا