ورزشی

گلایه سروش رفیعی از هم‌تیمی‌هایش/ چرا فقط من و بیرو باید فحش بخوریم؟!

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس از هم‌تیمی‌های خود به خاطر برخی مسائل انتقاد کرد.

به گزارش روابط عمومی، تیم فوتبال پرسپولیس درحالی در دوبی یک اردوی آماده سازی برگزار کرده که دیروز (سه‌شنبه) اتفاق جالبی در اردوی این تیم رخ داد.

بر اساس اطلاعاتی که یک منبع مطلع در تیم پرسپولیس در اختیار روابط عمومی قرار داده، در حالی که بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس خود را آماده صرف نهار می‌کردند، سروش رفیعی از جای خود برخواست و خطاب به برخی بازیکنان بزرگ‌تر تیم گلایه‌هایی را مطرح کرد.

او در صحبت‌های خود گفته است: که باشگاه از بیشتر بازیکنان به ویژه بازیکنان با سابقه تیم نظیر کاپیتان‌ها، درباره انتخاب اوسمار ویرا نظرخواهی کرده و همه نظر مثبتی روی این انتخاب داشته‌اند اما بعد از انتخاب اوسمار، طوری قلمداد شده که به نظر رسیده سروش رفیعی و بیرانوند نقش اصلی را برای انتخاب این مربی داشته‌اند.

رفیعی در بخشی از صحبت‌های خود خطاب هم‌تیمی‌های خود خاطرنشان کرده است: «همه موافق انتخاب اوسمار بودیم و قرار بود در فضای مجازی از این انتخاب حمایت کنیم، این درست نیست الان فقط من و بیرانوند مورد فحاشی هواداران به این انتخاب قرار بگیریم».

انتهای پیام

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا