عمومی

۱۲۰۰ میلیارد تومان برای بهره برداری از سالن اجلاس اصفهان هزینه شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین ، خداالله نوروزی در مراسم افتتاحیه مرحله اول و دوم سالن همایش ها و همایش های بین المللی اصفهان که عصر یکشنبه با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ، اظهار داشت: ما به گذشته پایبند هستیم. ” حضور اعلیحضرت

وی افزود: “اصفهان ، پایتخت تمدن و فرهنگ ایران اسلامی ، مفتخر است که امروز به عنوان یک پایتخت ملی و بین المللی دیگر به مردم اصفهان خدمت می کند.”

شهردار اصفهان ادامه داد: پروژه ملی مرکز همایش ها و اجلاس بین المللی در سال 89 برای میزبانی اجلاس تعهد در اصفهان راه اندازی شد و سعی شد در اسرع وقت با حمایت دولت ساخته شود. ساخت و ساز با سد راه متوقف شد و از ذهن برنامه ریزان محو شد.

برای سالن اجلاس اصفهان 1200 میلیارد تومان هزینه شد

وی تاکید کرد که شهرداری اصفهان فاز اول را به منظور ایجاد زیرساخت های بین المللی و اختصاص بودجه 1200 میلیارد تومانی برای این پروژه شامل تدارکات ، خدمات زیربنایی و نصب ، محوطه سازی ، پیاده روها و ساخت هشت ویلا به پایان می رساند. برای سران کشورها

نوروزی گفت: “علاوه بر این ، مرحله دوم شامل ساختمانها ، از جمله مرکز کنفرانس و مرحله سوم شامل امکانات موجود در آینده تکمیل می شود.”

وی افزود: این مجموعه دارای تمام شرایط لازم برای اجلاس بین المللی و فضای لازم برای مذاکره بین هیئت های مختلف و اجلاس های نزدیک فرودگاه است.

شهردار اصفهان گفت: امیدواریم این فضا به مکانی برای توسعه بازاریابی شهری ، روابط بین الملل و روابط سازنده با جهان تبدیل شود.

وی گفت: خوشبختانه شهر 10 هزار نفری دارای 72 هکتار زیربنا است ، مناطق دیپلماتیک برای احداث کنسولگری در نظر گرفته شده است که با آنها موافقت شده است. با وزارت امور خارجه. “

نیاز به نمای اکولوژیکی و استراتژیک از رودخانه در زایان

نوروز ، چهار سال بعد ، اصفهان شامل امکانات زیادی از جمله خط مترو ، نمایشگاه استاندارد بین المللی ، چهارمین جاده کمربندی و زیرساخت های فرهنگی خواهد بود.

وی گفت: “درخواست من این است که به محیط و استراتژی حیاط رودخانه زاینده به عنوان یک حق انسانی نگاه کنید ، زیرا رودخانه زاینده یک شریان حیاط است که در شرایط کنونی جان بسیاری از مردم ، به ویژه کشاورزان را تهدید می کند. افول شهر بر او تأثیر گذاشت. »تهدید شدید.

دکمه بازگشت به بالا