استانی

۲۸ مصدوم در تصادف سنگین اتوبوس و کامیون

۲۸ مصدوم در تصادف سنگین اتوبوس و کامیون

تصادف اتوبوس و کامیون در ۳۰ کیلومتری سمنان ساعت سه و ۱۸ دقیقه بامداد امروز رخ داد. اتوبوس از مشهد به کرمانشاه در حرکت بوده است. گروه‌های عملیاتی ۲۸ مصدوم حادثه دیده را به بیمارستان کوثر سمنان منتقل کردند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا پژمان قراییان رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس مشهد- کرمانشاه و کامیون در محور دامغان به سمنان ۲۸ مصدوم داشت.

 

وی افزود: حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس و کامیون در ۳۰ کیلومتری سمنان ساعت سه و ۱۸ دقیقه بامداد امروز رخ داد که پس از گزارش حادثه، گروه‌های عملیاتی به سرعت به محل اعزام و ۲۸ نفر از مسافران حادثه دیده برای دریافت خدمات تخصصی به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند.

 

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اظهار کرد: برای امداد رسانی به مصدومان این حادثه سه دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس ۱۱۵ با ١۰ نیروی عملیاتی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به صحنه اعزام شدند.

 

محمد فروزش‌فرد سرپرست بیمارستان کوثر سمنان نیز اعلام کرد این مصدومان به سرعت در بخش اورژانس پذیرش و خدمات‌دهی شدند و هم‌اکنون وضعیت جسمانی هیچ یک از مصدومان وخیم و بدحال نیست.

 

اتوبوس از مشهد به سمت کرمانشاه در حرکت بوده است.

دکمه بازگشت به بالا